Salutari oameni buni.
Sunt un suporter al Stelei de peste mari si tari. Vin si eu aici pe forum cu o simpla intrebare ... ati mai vazut vreodata o asemenea jacheta cu echipa noastra preferata? Mi-am cumparat-o de pe internet, si am ramas placut surprins cand am remarcat ca este Nike originala. Dilema mea insa este ... de ce nu se gaseste la magazin.steauafc.com ? In Romania exista ?
De remarcat este ca "ASA" e scris in engleza - Army Sports Association, iar pe spatele etichetei exterioare mici se afla o "greseala de tipar". Jacheta este fabricata in Indonezia, iar pretul "retail" de pe eticheta este de US$100.
Mai am o intrebare pentru suporterii care se afla in aceeasi situatie cu mine (sunt in strainatate) - de unde va luati tricouri de joc (jerseys) cu echipa ?
Multumesc mult, baieti.
http://img155.imageshack.us/img155/896/ste...acket0016ss.jpg
http://img465.imageshack.us/img465/2467/st...acket0022qj.jpg
http://img352.imageshack.us/img352/6113/st...acket0031wf.jpg
http://img352.imageshack.us/img352/3882/st...acket0049bu.jpg
http://img307.imageshack.us/img307/3117/st...acket0068qp.jpg
http://img45.imageshack.us/img45/183/steau...acket0077uz.jpg
