Va invit sa votati jucatorul anului 2010 in opinia voastra in cadrul unui sondaj. Puteti propune si alti jucatori daca ei nu apar in sondaj.
Votati,
numiti si
motivati.
Se voteaza locul 1, 2 si 3 pentru a fi mai usor pentru toti.
Locul 1 = 3p , locul 2 = 2p , locul 3 = 1p.
Nominalizarile :
1. Diego Forlan

2. Asamoah Gyan

3. Andres Iniesta

4. Lionel Messi

5. Mesut Ozil

6. Arjen Robben

7. Bastian Schweinsteiger

8. Wesley Sneijder

9. David Villa

10. Xavi

11. Iker Casillas

12. Luis Suarez

13. Diego Milito

14. Samuel Eto`o

15. Didier Drogba

16. Gareth Bale

17. Angel di Maria

18. Thomas Muller

19. Keisuke Honda

20. Sami Khedira

21. Esteban Cambiasso

22. Michel Bastos

23. Gerard Pique

24. Carles Puyol

25. Maicon
![]()
26. Julio Cesar

27. Cristiano Ronaldo

28. Gonzalo Higuain

29.Bobby Zamora

30. Altul (nominalizati)

Se voteaza locul 1, 2 si 3 pentru a fi mai usor pentru toti.
Locul 1 = 3p , locul 2 = 2p , locul 3 = 1p.
Voi lasa topicul deschis pana in 31 decembrie , dupa care vom vedea rezultatele impreuna.
De asemenea , voi aduna constant voturile , pentru a avea o imagine cat mai clara.
_______________
Incep eu :
1.Andres Iniesta, in special pentru golul din finala CM.
2.Lionel Messi , motivele nu isi au rostul.
3. Wesley Sneijder, pentru ca a dus Interul si Olanda in spate.
