Aia cu steagul rupe.
Asta e buna de tot.
Fotbalul modern vrea ca fotbalistii sa fie roboti, sa nu se bucure la goluri si sa nu interactioneze cu suporterii.
Mda, chiar asa e
Dar nu e singura greseala.
La meciurile jucate cu CSKA si Schalke este scris ''Stadionul Steaua, Cluj-Napoca''
Iar la meciu cu Maccabi e pus tot stadionu subpodarilor.
Acelasi comentator

Nebunie mare Torres asta ![]()







E greu!

Ca tocmai a marcat wesley ![]()
Wesley l-a enervat la CULME pe Porumboiu!" href="http://www.sport.ro/Liga-1/cea-mai-tare-primire-pentru-Coman-la-Vaslui-welcome-to-taranoaia-cine-i-a-stricat-primul-interviu.html">VIDEO GENIAL! Cea mai TARE primire pentru Coman la Vaslui: Welcome to TARANOAIA!
Wesley l-a enervat la CULME pe Porumboiu! pe www.sport.ro
Demonstratie a aviatiei austriece ... :-))