FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Umor Pentru Microbisti

«12»
Lari10.12.2010 01:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lari16.12.2010 20:10

.

thenewstyleofsoccerp1.gif

isthatevenlegalp1.gif

Lari16.12.2010 21:56

 

 

Lari17.12.2010 18:59
MikStelista17.12.2010 19:32
David18.12.2010 09:11

Aia cu steagul rupe.

Lari05.01.2011 19:35
Lari15.01.2011 23:37
Lari03.02.2011 23:09

Cum s-a creat logoul CM din 2014:

worldCup.jpg

David11.02.2011 17:48

Asta e buna de tot.

Dragos_G11.04.2011 20:11

 

 

Fotbalul modern vrea ca fotbalistii sa fie roboti, sa nu se bucure la goluri si sa nu interactioneze cu suporterii.

 

Lari28.11.2011 10:28

Faza de pe situ' UEFA:

Clipboard02.jpg

iNsTiGaToR28.11.2011 12:28

Mda, chiar asa e

 

Dar nu e singura greseala.

La meciurile jucate cu CSKA si Schalke este scris ''Stadionul Steaua, Cluj-Napoca''

Iar la meciu cu Maccabi e pus tot stadionu subpodarilor.

Lari01.12.2011 18:48
iNsTiGaToR04.12.2011 07:48

!

 

Acelasi comentator

Lari08.03.2012 19:15

,

funny_gifs_seriously.gif

Lari09.03.2012 18:31

 

Ronnie23.03.2012 07:53
3509466_460s.jpg
Ronnie17.04.2012 12:42

Nebunie mare Torres asta :))

 

3877820_460s.jpg

Ronnie17.04.2012 21:34

2561791_700b.jpg

 

3477987_700b.jpg

 

3477987_700b.jpg

 

3576954_700b.jpg

 

2583346_700b.jpg

 

2432675_700b.jpg

 

 

drvladyk18.07.2012 19:41
Ronnie19.07.2012 19:16

E greu!

 

552230_366039823465774_141935506_n.jpg

gio_stgloria22.07.2012 18:51

Ca tocmai a marcat wesley :punk:

 

 

:)) Wesley l-a enervat la CULME pe Porumboiu!" href="http://www.sport.ro/Liga-1/cea-mai-tare-primire-pentru-Coman-la-Vaslui-welcome-to-taranoaia-cine-i-a-stricat-primul-interviu.html">VIDEO GENIAL! Cea mai TARE primire pentru Coman la Vaslui: Welcome to TARANOAIA! :)) Wesley l-a enervat la CULME pe Porumboiu! pe www.sport.ro

Lari23.07.2012 17:01

.

Mario.jpg

Elvis13.08.2012 20:29

Demonstratie a aviatiei austriece ... :-))

 

 

«12»