MAI FRATE NOI CAND O SA AVEM UN MAGAZIN CA LUMEA?
CE DRAQ MI SE PARE CA E IN Timisoara MAGAZIN AL Stelei SI LA Bucuresti NU E...
EU ZIC SA II STRESAM PE ASTIA DIN CONDUCERE, GEN MM SAU TIPUL DE E PRESEDINTE LA PUBLIC RELATIONS LA Steaua (UNU Andone CRED) SA PUNA MANA SA FACA UN MAGAZIN.
