FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

MAGAZIN

«12»
Matusalem07.02.2006 12:26

MAI FRATE NOI CAND O SA AVEM UN MAGAZIN CA LUMEA?

CE DRAQ MI SE PARE CA E IN Timisoara MAGAZIN AL Stelei SI LA Bucuresti NU E...

EU ZIC SA II STRESAM PE ASTIA DIN CONDUCERE, GEN MM SAU TIPUL DE E PRESEDINTE LA PUBLIC RELATIONS LA Steaua (UNU Andone CRED) SA PUNA MANA SA FACA UN MAGAZIN.

FANATIK RED-BLUE07.02.2006 12:28

Eu zic sa te mai abtii! Sunt 2 magazine oficiale in Bucuresti!

Virgil07.02.2006 12:52

Un magazin se afla in apropierea parcului Cismigiu.Pe str.Ion Brezoianu,vis a vis de fostul restaurant Gambrinus,situat pe coltul strazii Ion Brezoianu si bdul Regina Maria.

Ca punct de reper poate fi luata Primaria Capitalei,a carei intrare principala se afla pe bdul Regina Maria.

dianna07.02.2006 13:13

Magazinul de pe Brezoianu stiam ca nu este magazinul oficial al Stelei,iar de cel din Timisoara am auzit ca a dat faliment... :roll:

Ultras_Fever07.02.2006 13:45

Magazinul de pe Brezoianu nu mai este de cativa ani magazin oficial!! Magazinul oficial se gaseste in Ghencea, cand nu este plecat in tara :) !!

1on07.02.2006 15:34

A incercat cineva sa comande pe internet? In cat timp i-a venit comanda?

bijoux_bz07.02.2006 15:36

ar trebui sa existe mai ales un bar sau un club ceva pt stelisti.

sa ne uitam la deplasari sau ceva. sa ne strangem sa vb de coregrafii si de toate. ar fi foarte interesant. poate vb cineva cu Gigi si ii zice sa faca un bar pe langa stadion sau oriunde.

sorin_77707.02.2006 17:09
Magazinul de pe Brezoianu nu mai este de cativa ani magazin oficial!! Magazinul oficial se gaseste in Ghencea, cand nu este plecat in tara :) !!

 

cand e in Ghencea nu prea are produse pe stoc, la meciul cu Halmstad am vrut sa imi cumpar un fular si un joben, nu mai aveau asa ceva...

Un!t3d Roon3y07.02.2006 17:23

Masina aia pe 4 roti nu e magazin!Sper ca odata cu amenajarea salii d trofee sa se faca si un magazin in incinta stadionului ca la marile cluburi din europa,ca mare filozofie nu este....doar suntem :D Steaua Bucuresti

sorin_77707.02.2006 17:27

Intradevar, acea masina pe 4 roti nu o poti numii magazin... Cel mult o taraba ambulanta. GG fa si un magazin! Dar nu uita de sala de trofee... Ar fi o lovitura dura data lui Borcea...: la intrare sa troneze Cupa Campionilor iar alaturi doua statui de ceara: Duckadam si [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]...

FANATIK RED-BLUE07.02.2006 17:52

Cine nu are bratari Steaua??? Eu am una de 130.000 lei luata de la un magazin oficial. Voi de care aveti, daca aveti???

critic07.02.2006 19:59

Bratari la 130.000 nu exista. Ele sunt 50.000, 80.000 si 100.000. magazinul din brezoianu' nu are nici o legatura cu Steaua.

In mod sigur, odata cu reintoarcerea in Ghencea, suporterii stelisti vor gasi si un magazin acolo

FANATIK RED-BLUE07.02.2006 20:01

La acel magazin oficial astea erau preturile. Stiu ca la alte magazine sunt mai ieftine dar aici...

dbd07.02.2006 20:49

cred ca nu avem nevoie noi de magazine acum...nu de alta dar dau faliment...cine vine la meci cumpara de la masina pe 4 roti... :D

BandiT08.02.2006 08:20

eu am cumparat de pe net produse , de la steauafc.ro si au ajuns in 15 zile.

apropo eu stau in Brasov.......

FANATIK RED-BLUE08.02.2006 16:25

Adresa magazinului virtual (de pe net) este: http://magazin.steauafc.com

forever_STEAUA08.02.2006 18:31
eu am cumparat de pe net produse , de la steauafc.ro si au ajuns in 15 zile.

apropo eu stau in Brasov.......

 

O intrebare: ai comandat prin posta sau curier rapid?

 

Eu am platit proforma in 26 ianuarie, modalitate de transport am ales curierul rapid si inca nu mi-a ajuns coletul :(

sile-jardel08.02.2006 20:10

VREAU SI EU BRATARANu am gasit la nici o benzinarie,asa cum au promis.Taraba aia pe roti nici atit nu e deschisa acum.In schimb la Nike au redus pretul la tricouri la 1.200.000 de la 1.800.000.Marfa

sorin_77711.02.2006 14:04

Este normal sa reduca pretul la tricouri in a doua parte a sezonului... Din toamna vom avea tricouri ca Barca... :wink:

Ultras_Fever11.02.2006 14:19

calitate proasta tricourile nu-mi plac!!

sorin_77711.02.2006 14:37

Ultras_Fever, te referi la tricourile actuale din magazinele Nike?

dbd11.02.2006 20:06
Este normal sa reduca pretul la tricouri in a doua parte a sezonului... Din toamna vom avea tricouri ca Barca...

:lol: :lol: :lol:

calitate proasta tricourile nu-mi plac!!

nici mie nu mi-a picat fisa la ce te referi...

iar reducerea de la 1.800.000 la 1.200.000 e nesemnificativa pe langa reducerile ce se fac aci...adica aici se fac in jur de 70%...

Ultras_Fever11.02.2006 20:59

da sorine, cand aveam adidas ca firma ce ne faceau echipamentele emblema pe tricou era cusuta (nu imprimeu), iar numarul de pe spate si numele erau un imprimeu mult mai calitativ!!

alinush8911.02.2006 21:02

intai ar trebui sa se rezolve amnajarea unei sali de trofee..si pe urma acest magaizn..sigur ca si acest este important,dar cred ca o sala de trofee este mai importanta :wink:....plus ca avem si cu ce sa ne mandrim..fatza de altii :twisted:

armanovici11.02.2006 21:30

La noi lucrurile se misca cu viteza melcului turbat....Si cine este de vina>????

«12»