FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine joaca ?

«12»
i0nutz8322.11.2010 17:07

Incepem ?

Viper2223.11.2010 08:54

Incepem

mihai141124.11.2010 18:24

hai,alegem echipe sau free team primul sezon?

abia astept sa-l zdrobesc pe danutz

dani@steaua4ever25.11.2010 10:30

o sa ma zdrobesti tu la pac men k la fifa 11 nai sanse:))

mihai141125.11.2010 14:52

gura solitaireule

«12»