Asteptam aici userii care indeplinesc cerintele de inscriere si vor sa joace in noul campionat.
Asteptam aici userii care indeplinesc cerintele de inscriere si vor sa joace in noul campionat.
Salut!
Nu am mai intrat demult pe forum. Care mai sunt cerintele de inscriere?
ma bag
Ma bag si eu.
Aceleasi cerinte dintotdeauna: vechime pe forum, seriozitate, jocul full, ip real, fix.
In plus: tunngle instalat - cu el putem juca LAN Play, asta pentru ca in fifa 11 nu exista direct IP.
heruand20
bossySteaua
emporinho
Pe mine nu ma mai luati in calcul fiindca nu imi merge cu tunngle.
Salut vechea garda Ion ..MM Barosanu...dar si pe cei noi! Am placerea sa fiu din nou in contact cu voi si sper sa ne distram la fifa11! Am unele intrebari Ionut :
1. nu am vazut pe forum structura ligilor..exista doar Liga 1 sau mai e si Liga 2? .. ma gandesc la faptu ca nu am mai jucat aici de 3 ani si daca exista Liga 2 trebuie sa o iau de jos ca sa pot promova.
2. intr-o alta ordine de idei , tinand cont ca am contu de peste 4 ani aici si sunt fost campion , nu facem o magarie sa ma poti baga direct in Liga 1?
..
3.nu stiu daca te mai am in lista de mess si invers, dar mai exista faza cu testatu`? sa vad daca iti mai tremura degetele cand joci cu mine
.. Ai ramas gen Carztu? tot cu 8 fundasi? ![]()
p.s: ti-am promis ca o sa revin candva aici ..
have fun to all si nu mi-o luati in nume de rau!
oooo ![]()
cred ca o singura Liga o sa fie
ionut tot cu autobaza joaca ![]()
Cred ca voi reveni si eu.
Sa ajung acasa si voi incerca cu Ionut daca merge.
Daca tot se fac inscrieri hai sa ma inscriu si eu ..cineva trebuie sa al intreaca pe Mihai la campionate:))
Danutz12345
Im back:)
beshi ![]()
salut baieti
daca reusesc sa imi repar calculatorul asi vrea sa revin si eu
zic sa-i dam drumul in cateva zile, o sa jucam cu tunngle !
@kama: ce mai faci, bah ? mai traiesti ?
da-mi un pm cu id-ul tau de YM sau adauga vechiul si legendarul i0nutz83
cu zero !
1. heruand20
2. bossySteaua
3. emporinho
4. Danutz12345
5. i0nutz83
6. kamaciuki
7. s0r1n111
8. robinho
9. mihai1411
Altcineva ? ![]()
Bai, o sa incerc si eu maine sa vad daca pot juca prin programelul ala si daca e sa mearga parca m-as baga si eu.
O sa va dau raspuns maine seara ![]()
Daca ai ip real, n-are de ce sa nu mearga ![]()
Sfat: Instalati ultimele drivere pentru placile video ! Eu ma chinuiam cu un driver din iulie, mergea ca dracu'. Ieri am vazut ca a aparut un driver nou, pe 25.10, l-am instalat si jocul merge ok cu aproape totul la maxim.
i0nutz, se poate sa-mi schimbi id-ul cu " dusted_91 " ? am prea multe persoane in lista si nu am chef sa stau sa dau ignore si alte chestii ...
Nu-mi merge. Nu contati pe mine ![]()
Nici pe mine.
zic sa-i dam drumul in cateva zile, o sa jucam cu tunngle !
@kama: ce mai faci, bah ? mai traiesti ?
da-mi un pm cu id-ul tau de YM sau adauga vechiul si legendarul i0nutz83
cu zero !
1. heruand20
2. bossySteaua
3. emporinho
4. Danutz12345
5. i0nutz83
6. kamaciuki
7. s0r1n111
8. robinho
9. mihai1411
Altcineva ?
@i0nutz83
Eu am postat putin mai sus si am spus sa nu ma mai luati pe mine in calcul.
Imi pare rau pentru eventualele neplaceri provocate,dar mie nu imi merge cu tunngle.
si eu ma bag [niculaeflorinel]
@emporio: ok, se poate.
Sa inteleg ca vom fi 8 ?
Jucam tur-retur si iar tur-retur, ca in tarile cu campionat mic ? ![]()
Mersi. ![]()
*Testari ceva ? ![]()