FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine joaca ?

«12»
i0nutz8324.10.2010 08:52

Asteptam aici userii care indeplinesc cerintele de inscriere si vor sa joace in noul campionat.

crist3a24.10.2010 09:38

Salut!

Nu am mai intrat demult pe forum. Care mai sunt cerintele de inscriere?

 

mihai141125.10.2010 15:41

ma bag

f234567k25.10.2010 15:57

Ma bag si eu.

i0nutz8326.10.2010 12:54

Aceleasi cerinte dintotdeauna: vechime pe forum, seriozitate, jocul full, ip real, fix.

 

In plus: tunngle instalat - cu el putem juca LAN Play, asta pentru ca in fifa 11 nu exista direct IP.

Viper2226.10.2010 17:13

heruand20

bossy27.10.2010 01:26

bossySteaua

EMPORiO29.10.2010 07:33

emporinho

bossy29.10.2010 19:41

Pe mine nu ma mai luati in calcul fiindca nu imi merge cu tunngle.

kamaciuki29.10.2010 23:23

Salut vechea garda Ion ..MM Barosanu...dar si pe cei noi! Am placerea sa fiu din nou in contact cu voi si sper sa ne distram la fifa11! Am unele intrebari Ionut :

 

1. nu am vazut pe forum structura ligilor..exista doar Liga 1 sau mai e si Liga 2? .. ma gandesc la faptu ca nu am mai jucat aici de 3 ani si daca exista Liga 2 trebuie sa o iau de jos ca sa pot promova.

 

2. intr-o alta ordine de idei , tinand cont ca am contu de peste 4 ani aici si sunt fost campion , nu facem o magarie sa ma poti baga direct in Liga 1? :)) ..

 

3.nu stiu daca te mai am in lista de mess si invers, dar mai exista faza cu testatu`? sa vad daca iti mai tremura degetele cand joci cu mine :P .. Ai ramas gen Carztu? tot cu 8 fundasi? :))

 

p.s: ti-am promis ca o sa revin candva aici ..

 

have fun to all si nu mi-o luati in nume de rau!

 

 

mihai141130.10.2010 05:54

oooo :))

 

cred ca o singura Liga o sa fie

 

ionut tot cu autobaza joaca :P

RobYnho30.10.2010 11:07

Cred ca voi reveni si eu.

 

Sa ajung acasa si voi incerca cu Ionut daca merge.

dani@steaua4ever30.10.2010 15:03

Daca tot se fac inscrieri hai sa ma inscriu si eu ..cineva trebuie sa al intreaca pe Mihai la campionate:))

 

Danutz12345

 

Im back:)

 

 

mihai141131.10.2010 10:35

beshi :))

klaus_e8931.10.2010 22:39

salut baieti :) daca reusesc sa imi repar calculatorul asi vrea sa revin si eu :) 

i0nutz8303.11.2010 15:19

zic sa-i dam drumul in cateva zile, o sa jucam cu tunngle !

 

@kama: ce mai faci, bah ? mai traiesti ? ;) da-mi un pm cu id-ul tau de YM sau adauga vechiul si legendarul i0nutz83 ;) cu zero !

 

1. heruand20

2. bossySteaua

3. emporinho

4. Danutz12345

5. i0nutz83

6. kamaciuki

7. s0r1n111

8. robinho

9. mihai1411

 

Altcineva ? :)

Ronnie03.11.2010 18:45

Bai, o sa incerc si eu maine sa vad daca pot juca prin programelul ala si daca e sa mearga parca m-as baga si eu.

 

O sa va dau raspuns maine seara :)

i0nutz8304.11.2010 10:08

Daca ai ip real, n-are de ce sa nu mearga :)

 

Sfat: Instalati ultimele drivere pentru placile video ! Eu ma chinuiam cu un driver din iulie, mergea ca dracu'. Ieri am vazut ca a aparut un driver nou, pe 25.10, l-am instalat si jocul merge ok cu aproape totul la maxim.

EMPORiO04.11.2010 16:32

i0nutz, se poate sa-mi schimbi id-ul cu " dusted_91 " ? am prea multe persoane in lista si nu am chef sa stau sa dau ignore si alte chestii ...

 

Ronnie04.11.2010 19:08

Nu-mi merge. Nu contati pe mine :D

RobYnho04.11.2010 20:43

Nici pe mine.

bossy06.11.2010 18:20
zic sa-i dam drumul in cateva zile, o sa jucam cu tunngle !

 

@kama: ce mai faci, bah ? mai traiesti ? ;) da-mi un pm cu id-ul tau de YM sau adauga vechiul si legendarul i0nutz83 ;) cu zero !

 

1. heruand20

2. bossySteaua

3. emporinho

4. Danutz12345

5. i0nutz83

6. kamaciuki

7. s0r1n111

8. robinho

9. mihai1411

 

Altcineva ? :)

 

@i0nutz83

Eu am postat putin mai sus si am spus sa nu ma mai luati pe mine in calcul.

Imi pare rau pentru eventualele neplaceri provocate,dar mie nu imi merge cu tunngle.

Allexx10x07.11.2010 10:42

si eu ma bag [niculaeflorinel]

i0nutz8308.11.2010 15:13

@emporio: ok, se poate.

 

Sa inteleg ca vom fi 8 ?

 

Jucam tur-retur si iar tur-retur, ca in tarile cu campionat mic ? :D

 

EMPORiO09.11.2010 15:41

Mersi. :)

 

 

*Testari ceva ? :steag_cruce_invers:

«12»