FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dinamo - S T E A U A 2-1 (2-1)

«123421»
1uLy4Nn04.10.2010 17:41

daca nici acum nu batem nu mai batem niciodata

daaani.04.10.2010 17:41

Rupeti-le capu' maidanezilor!

dani_steaua2304.10.2010 17:47

Cum se pot face rost de bilete la meci?

Tz3pI04.10.2010 18:08

Cum s-au facut si sezonul trecut.

dani_steaua2304.10.2010 18:24

Pai nu am fost sezonul trecut...nu imi zici si mie?:):steag_cruce_invers:

iNsTiGaToR04.10.2010 18:30

In pauza asta se pot schimba multe.

Daca era sa jucam cu ei peste 2 zile puteam sa zic lejer ca le umplem sacu, da' nu sti ce se poate intampla in 2 saptamani

Ronnie04.10.2010 18:46

Singurul care conteaza!

 

MMMMUUUIIIIEEEE DINAAAMMOOOOO!!!!

 

ultra_ss04.10.2010 19:50

cat regret ca pe 16 are varamiu nunta si nu pot fi prezent ....

red&blue_boy04.10.2010 20:10
In pauza asta se pot schimba multe.

Daca era sa jucam cu ei peste 2 zile puteam sa zic lejer ca le umplem sacu, da' nu sti ce se poate intampla in 2 saptamani

De asta ma tem si eu...

iNsTiGaToR04.10.2010 20:15
cat regret ca pe 16 are varamiu nunta si nu pot fi prezent ....

Vi cu mireasa la meci :))

ultra_ss04.10.2010 20:17

ar fi o idee pacat ca e in alt oras nunta...

florin_anya04.10.2010 21:27
Iar au ajuns la 9 victorii in fata? N-am urmarit exact niciodata statisticile astea, dar mor de oftica ca iar au ajuns la +9..din cate imi amintesc erau pe la +5...inseamna ca de la ultimii 2 ani ni se trage...apropo...ne-au condus mereu la suma victoriilor din campionat? Oricum, dupa cum vad eu lucrurile, potaile se vor autoeutanasia intr-un an, maximum doi. Se autodizolva. Finu' Borcea se va retrage. Iar noi mai rau decat suntem acum nu vom fi niciodata. S-ar putea sa ajungem sa le regretam disparitia lor in 2-3 ani de acum incolo, caci asta e unicul derby al campionatului...sau sa-i cautam prin Divizia Onoare. Asa bine ma simt cand imi amintesc de cele 2 rezultate de 5-0: unul in Cupa si unul in campionat...Poate le dam un 5-0 si in ligheanul lor puricos, sa-i ajutam sa se defiinteze mai repede. :)) [/quote   nu se dizolva nimeni.este un plan al lui Badea sa scape de turcu,Borcea,giovani.darama clubul pana ajunge singur,apoi aduce nume mari ca asociati si sponsori si joaca pe noul stadion.
SIMONICA05.10.2010 06:49

o sa fie iar maxim 300-400 in groapa de suporterii ,,adevaratii,,

PrymarU05.10.2010 07:20
o sa fie iar maxim 300-400 in groapa de suporterii ,,adevaratii,,

E cv logic decand cu chestile de la Steaua

blindica05.10.2010 07:24

Foarte mult optimism pe aici,dar mai bine ar fi sa ne bucuram dupa.Se motiveaza singure javrele,oricat de prost ar duce-o acum,e totusi cel mai important meci din Romania...

RobYnho05.10.2010 08:07

LPF a decis cind se va disputa Derby de Romania, programat in etapa urmatoare in Liga 1. Dinamo - Steaua se va juca simbata 16 octombrie, cu incepere de la ora 20:00 si va fi transmis in direct de DigiSport.

S.S.Lazio05.10.2010 09:40

asta da zi de derby ..

yanymakes05.10.2010 09:51

Nu sunt de acord ca acest Derby , sa fie transmis pe DigiSpot :) de oare ce abonatii UPC nu prind DigiSport :) mai bine al dadeau pe antena 1 sau Pro TV ..

 

 

RobYnho05.10.2010 10:08
mai bine al dadeau pe antena 1 sau Pro TV ..

 

Trustul PRO n-are nici o treaba cu televizarile meciurilor de Liga 1.

romgeo05.10.2010 11:58

Iar vad meciul pe reprize :S

 

0-2!

ultras_laziale05.10.2010 12:24
Nu sunt de acord ca acest Derby , sa fie transmis pe DigiSpot :) de oare ce abonatii UPC nu prind DigiSport :) mai bine al dadeau pe antena 1 sau Pro TV ..

 

Din pacate , banul dicteaza in tot si toate ! :confused:

S.Mariuss05.10.2010 16:46
Nu sunt de acord ca acest Derby , sa fie transmis pe DigiSpot :) de oare ce abonatii UPC nu prind DigiSport :) mai bine al dadeau pe antena 1 sau Pro TV ..

 

 

pe mine nu ma deranjeaza :)) il vad live :x

Omdrem05.10.2010 17:59

Si pe mine ma enerveaza faza asta cu Digi si GSP! Dar mitica prostanu face ce vrea! Eu oricum sunt in excursie si vad meciu la o terasa ceva, ori in cel mai rau caz are colega-miu de banca laptop cu modem de net, ca asta a fost conditia mea de a merge in excursie. DUPA MECI DAM STARTU LA BAUTURA! Sper sa beau de fericire, ca altfel imi beau lacrimile! Dar nu se ajunge la asa ceva!

 

 

Ce-o sa fie, ce-o sa fie, o sa fie-o VESELIE! 0-4!!!

Gabi-steaua05.10.2010 18:16

hai_steaua.gifpentru eternitate fular_campionii.gifhooray.gif

shit.gifDinamochair.gifdeath.gif forever NR 0

ultras_laziale05.10.2010 20:49

Au noroc javrele ! Pauza asta de 2 saptamani le va prinde bine ; au timp sa puna la punct tactica , au timp sa-si revina din scandaluri si sa-si refaca moralul.Apoi , intervine orgoliul si nu vom avea un meci usor , imi doresc sa castigam la ei , cum o fi , numai sa castigam , chit ca-i fura arbitrii dar sa vad ca i-am invins in imputitul ala de stadion ! Mi-e frica de un singur lucru , ca vor avea noroc si va iesi ...egal.Nu cobesc , dar cam asa iese cand iti doresti prea mult victoria si ai senzatia ca vei reusi 100%...trebuie sa intervina ceva , e imposibil !!

F.U.C.K THEM ALL !!! caini-spurcati...alup sa mancati !!!

«123421»