FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Sportul Studentesc 4-2 (3-1)

«1234»
matican03.10.2010 11:58

Vezi Meciul LIVE : AICI

 

Un pronostic? Cred ca e vandut meciul ! Cred ca bate Sportul ca are cota mare !

 

Daca Jiji baga 1 milion de euro la pariuri pe Sportul castiga 11 milioane! Mai bine vinde meciul (asa s-a intamplat cu Unirea)

BlaZoNs03.10.2010 13:03

Daca Steaua o sa piarda va fi clar din cauza incalzirii globale,poluarii mediului,defrisarii padurilor,braconajului,avorturilor,divorturilor,inmormantarilor,casatoriilor sau cel mai probababil...Stirile de la ora 5 :| si pe mine m-ar deprima.

Sper ca Steaua sa castige,Doamne fereste sa ii mai "subordonam " si p-astia.

Alex88pl03.10.2010 13:12

2-2 scor final. Banel de 4 ori

Daniel-Ionut03.10.2010 13:17
2-2 scor final. Banel de 4 ori

 

:)) mamaomida, ma JUR ca daca se intampla asa ceva, chiar iti dau ban! :D

BlaZoNs03.10.2010 13:22

Alex...Sper sa nu ai dreptate ( IAR) :)) Dar ar fi ceva si asta..norocul nostru ar fi ca nu poti da autogol si la penalty:)

Alex88pl03.10.2010 14:20

de ce ma sa imi dai ban?mai bine bani. cred ca ma duc sa pun pe scor corect 2-2 10 lei.

A.ALeX03.10.2010 14:44

Pronostic castiga Steaua cu 2 - 0 :hai_steaua:fularsteaua2fular-campionii:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

Muraru03.10.2010 14:45
Daca Steaua o sa piarda va fi clar din cauza incalzirii globale,poluarii mediului,defrisarii padurilor,braconajului,avorturilor,divorturilor,inmormantarilor,casatoriilor sau cel mai probababil...Stirile de la ora 5 :| si pe mine m-ar deprima.

Sper ca Steaua sa castige,Doamne fereste sa ii mai "subordonam " si p-astia.

 

 

hai ca esti belea :)))

pronostic 2-0

yanymakes03.10.2010 15:09

5 - 0 PT Steaua ! hatSteaua.jpg

red&blue_boy03.10.2010 15:16

Cred ca o sa castigam azi pana la urma.Cel putin,asa ar trebui...

SuperstaR1803.10.2010 16:11

Am si eu nevoie de un raspuns rapid. Se pot lua 4 bilete pe un buletin? Multumesc anticipat

matican03.10.2010 16:51

2-1 Pentru Steaua! sau 0-2 Sportul!

Astristul03.10.2010 17:05

OMG! Deja 0-1!

 

LE: Ce repede am egalat! :))

Judy03.10.2010 17:07

incalzire pentru dinamu :)

desi e un meci foarte greu...

Alex88pl03.10.2010 17:08

se contureaza 2-2ul ala..

Kapetan0s03.10.2010 17:10

Nu va faceti griji o sa le dam multe, astia sunt praf in aparare...

BlaUGranA03.10.2010 17:12

un link la meci da sa se vada bine are cineva?

Astristul03.10.2010 17:16
Nu va faceti griji o sa le dam multe, astia sunt praf in aparare...

 

Sunt de aceeasi parere!

Alex88pl03.10.2010 17:18
un link la meci da sa se vada bine are cineva?

http://www.12tv.ro/

bilasco e in plus pe teren

Astristul03.10.2010 17:32

2-1! Autogol Patrascu!

Sky03.10.2010 17:36

vai bogdaneee.... :chair: :chair:

 

Astristul03.10.2010 17:37

Ce superficial a tratat faza aia Stancu! :(

Sky03.10.2010 17:42

Buunn ..Hai ca s-a revansat ..

BlaUGranA03.10.2010 17:43

gol Stancu! :clap:

Astristul03.10.2010 17:43

3-1! Poti sa rasufli usurat arbitre! :D

«1234»