Vezi Meciul LIVE : AICI
Un pronostic? Cred ca e vandut meciul ! Cred ca bate Sportul ca are cota mare !
Daca Jiji baga 1 milion de euro la pariuri pe Sportul castiga 11 milioane! Mai bine vinde meciul (asa s-a intamplat cu Unirea)
Vezi Meciul LIVE : AICI
Un pronostic? Cred ca e vandut meciul ! Cred ca bate Sportul ca are cota mare !
Daca Jiji baga 1 milion de euro la pariuri pe Sportul castiga 11 milioane! Mai bine vinde meciul (asa s-a intamplat cu Unirea)
Daca Steaua o sa piarda va fi clar din cauza incalzirii globale,poluarii mediului,defrisarii padurilor,braconajului,avorturilor,divorturilor,inmormantarilor,casatoriilor sau cel mai probababil...Stirile de la ora 5
si pe mine m-ar deprima.
Sper ca Steaua sa castige,Doamne fereste sa ii mai "subordonam " si p-astia.
2-2 scor final. Banel de 4 ori
2-2 scor final. Banel de 4 ori
mamaomida, ma JUR ca daca se intampla asa ceva, chiar iti dau ban! ![]()
Alex...Sper sa nu ai dreptate ( IAR)
Dar ar fi ceva si asta..norocul nostru ar fi ca nu poti da autogol si la penalty:)
de ce ma sa imi dai ban?mai bine bani. cred ca ma duc sa pun pe scor corect 2-2 10 lei.
Pronostic castiga Steaua cu 2 - 0 ![]()
![]()
![]()
:steag_cruce_invers:
Daca Steaua o sa piarda va fi clar din cauza incalzirii globale,poluarii mediului,defrisarii padurilor,braconajului,avorturilor,divorturilor,inmormantarilor,casatoriilor sau cel mai probababil...Stirile de la ora 5si pe mine m-ar deprima.
Sper ca Steaua sa castige,Doamne fereste sa ii mai "subordonam " si p-astia.
hai ca esti belea
)
pronostic 2-0
5 - 0 PT Steaua ! 
Cred ca o sa castigam azi pana la urma.Cel putin,asa ar trebui...
Am si eu nevoie de un raspuns rapid. Se pot lua 4 bilete pe un buletin? Multumesc anticipat
2-1 Pentru Steaua! sau 0-2 Sportul!
OMG! Deja 0-1!
LE: Ce repede am egalat! ![]()
incalzire pentru dinamu ![]()
desi e un meci foarte greu...
se contureaza 2-2ul ala..
Nu va faceti griji o sa le dam multe, astia sunt praf in aparare...
un link la meci da sa se vada bine are cineva?
Nu va faceti griji o sa le dam multe, astia sunt praf in aparare...
Sunt de aceeasi parere!
2-1! Autogol Patrascu!
vai bogdaneee....
:chair:
Ce superficial a tratat faza aia Stancu! ![]()
Buunn ..Hai ca s-a revansat ..
gol Stancu! ![]()
3-1! Poti sa rasufli usurat arbitre! ![]()