Un eveniment tragic a avut loc duminica seara! Moartea unui cetatean japonez muscat de un caine comunitar in apropiere de Stefan cel Mare! Fara nici o ironie, eu as vota pentru eutanasierea cainilor pentru ca asa ceva este inadmisibil intr-o tara care se vrea a fi una europeana!
Scuzati topicul, probabil nu-si are rostul pe un site de sport, dar ca aluzie...si tinand cont ca e la discutii libere...este deplasat?
