anul asta nu.
vorbesti fara sa le fi jucat demo-urile la amandoua.
Eu am fost mai tot timpul fan FIFA, pana m-am plictisit de el, dar acum le-am jucat pe amandoua si parca Pes 2011 e mai misto ca FIFA 2011. Astept variantele finale ca sa ma pronunt. E stupid sa zici o sa rupa PES 2011 cand nici n-ai jucat versiunea finala. Demo-ul tot demo ramane.
