FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A aparut DEMO FIFA 11 !

«12»
ebonyc26.09.2010 10:07
anul asta nu.

 

vorbesti fara sa le fi jucat demo-urile la amandoua.

 

Eu am fost mai tot timpul fan FIFA, pana m-am plictisit de el, dar acum le-am jucat pe amandoua si parca Pes 2011 e mai misto ca FIFA 2011. Astept variantele finale ca sa ma pronunt. E stupid sa zici o sa rupa PES 2011 cand nici n-ai jucat versiunea finala. Demo-ul tot demo ramane.

Vlad Bogdan26.09.2010 10:30

Cum dracu bag Sprint???????

Kellerman26.09.2010 10:40

Demo-ul are acelasi gameplay cu jocul full.

 

Jocul a fost terminat acum 1 luna si ceva, cand a fost lansat build-ul final pentru licentiere, marketing, etc, iar acel build a fost modificat si taiat din echipe, moduri de joc etc pentru a lansa un DEMO.

 

 

Jocul demo va fi identic cu cel full la gameplay, daca joci de mult timp fifa si nu ti-ai dat seama, e grav.

RobYnho26.09.2010 11:16
Cum dracu bag Sprint???????

 

Cum vrei.

Iti poti schimba controalele.

RedScorpyON26.09.2010 11:25

Sincer,n-am mai jucat FIFA din 2006 cand am descoperit PES6! Realitatea jocului este infinit mai mare la PES,dar ce uita toata lumea e ca cele doua jocuri nu sunt concurente cum s-ar crede! PES e simulator de fotbal,deci il iei si te joci ca sa simulezi jocul,sa semene cu realul,pe cand FIFA,cel putin pana prin 2008-2009 punea accentul pe arcade,adica il iei,iei o consola si te distrezi la maxim cu prietenii pe ceva ce aduce cat mai mult a joc de fotbal! PES incearca sa creeze total fazele din joc,din aceasta cauza sunt foarte foarte putine goluri la fel! Pe cand la FIFA daca stii combinatia de taste dai 1000000 de goluri la fel! Fiecare e liber sa-si aleaga,dar dupa parerea mea,PES este peste FIFA!

Kellerman26.09.2010 11:29

Asta am zis si eu inainte sa joc FIFA 11 PC DEMO.

 

Joaca cu assist-urile pe off si te asigur ca nici nu mai tragi la poarta in primele 20 de meciuri.

i0nutz8326.09.2010 18:00

Discutam aici despre fifa 11. Pentru nelipsitele comparatii din fiecare an, folositi alte topicuri. Orice mentiune despre PES va fi considerata offtopic si sanctionata ca atare.

David27.09.2010 16:02
Cum dracu bag Sprint???????

ctrl.

Mie mi se pare deranjant momentul in care mingea e in out in partea de sus a ecranului.Acolo nu se muta camera in sus si vezisfert de jucator.

«12»