Am jucat azi dimineata si PES 2011 DEMO, dar, dupa parerea mea, FIFA 11 este peste PES pe PC anul acesta.
Foarte placut gameplay-ul de la FIFA 11.
e interesant ![]()
bai baieti, asta este doar demo-ul .chill
speram la modificari majoreeeee la varianta full
Varianta full cand trebuie sa apara?
Prin 28 septembrie. Cum naiba il fac sa fuga? ![]()
controalele de la ionut ![]()
y = w
x = a
b = d
a = s
lb = cu
lt = space
rt = e
bai baieti, asta este doar demo-ul .chill
Si daca e doar demo-ul, ce ?
La nici o serie de FIFA nu au fost modificari majore intre demo si full.
vad ca si la pes si la fifa nu sunt facute toate transferurile....macar asta sa faca
In sfarsit un FIFA bun (PC) dupa o pauza de cativa ani.
2 remarci trebuie facute :
1.Trebuie gamepad aproape obligatoriu
2.De ce sacadeaza la 55 fps?
Daca va sacadeaza, debifati vsync si lasati aa pe 2x sau off..
Deci daca am tastatura nu pot sa bag sprint?
Deci daca am tastatura nu pot sa bag sprint?
Ba da. ![]()
pe tastatura e un rahat. sprint pe ctrl si sut pe space.
si cine te opreste sa le schimbi ?
Am castigat cu 5-0 fara sprint.Joc combinativ,ce naiba! ![]()
a aparut varianta full pt console,inseamna ca in 2-3 zile il avem si pt pc ![]()
Varianta full cand trebuie sa apara?
Parca 1 Octombrie asa citisem pe undeva .....
Parca 1 Octombrie asa citisem pe undeva .....
Pe 28 este lansarea, dar jocul va aparea cu cateva zile inainte pe trackere, ca in fiecare an.
Pe 28 este lansarea, dar jocul va aparea cu cateva zile inainte pe trackere, ca in fiecare an.
Pro Evolutin Soccer 11 o sa fie cu 10 clase peste FIFA 11 ![]()
anul asta nu.
vorbesti fara sa le fi jucat demo-urile la amandoua.
Un plus pe care il are PES anul asta e ca poti sa faci schemele mult mai usor, pe cand la FIFA e ceva mai complicat (de jocul din tastatura zic).
FIFA de anul asta nici nu ar trebui jucat cu tastatura in primul rand...dar li s-a facut mila de noi astia care nu avem gamepad.
Experienta adevarata la FIFA 11 pe PC se vede cu gamepad unde ai 360 movement si poti scoate assist-urile la pase, suturi, etc, atunci sa vezi toti kinderii din spatele blocului care nu mai stiu trage nici pe poarta. ![]()
Pro Evolutin Soccer 11 o sa fie cu 10 clase peste FIFA 11
Ni se rupe!