FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A aparut DEMO FIFA 11 !

«12»
i0nutz8315.09.2010 15:18
RobYnho15.09.2010 15:39

Am jucat azi dimineata si PES 2011 DEMO, dar, dupa parerea mea, FIFA 11 este peste PES pe PC anul acesta.

Foarte placut gameplay-ul de la FIFA 11.

 

i0nutz8315.09.2010 16:22

e interesant ;)

AG15.09.2010 16:45

bai baieti, asta este doar demo-ul .chill

mihai141115.09.2010 17:06

speram la modificari majoreeeee la varianta full

KuzMaN15.09.2010 17:13

Varianta full cand trebuie sa apara?

Vlad Bogdan15.09.2010 17:19

Prin 28 septembrie. Cum naiba il fac sa fuga? :|

mihai141115.09.2010 17:38

controalele de la ionut :P

 

y = w

x = a

b = d

a = s

lb = cu

lt = space

rt = e

 

RobYnho15.09.2010 17:55
bai baieti, asta este doar demo-ul .chill

 

Si daca e doar demo-ul, ce ?

La nici o serie de FIFA nu au fost modificari majore intre demo si full.

mihai141115.09.2010 18:35

vad ca si la pes si la fifa nu sunt facute toate transferurile....macar asta sa faca

iNsTiGaToR16.09.2010 07:02

In sfarsit un FIFA bun (PC) dupa o pauza de cativa ani.

2 remarci trebuie facute :

1.Trebuie gamepad aproape obligatoriu

2.De ce sacadeaza la 55 fps?

i0nutz8316.09.2010 08:36

Daca va sacadeaza, debifati vsync si lasati aa pe 2x sau off..

David16.09.2010 14:45

Deci daca am tastatura nu pot sa bag sprint?

RobYnho16.09.2010 14:59
Deci daca am tastatura nu pot sa bag sprint?

 

Ba da. :))

Alex88pl16.09.2010 17:58

pe tastatura e un rahat. sprint pe ctrl si sut pe space.

Kellerman16.09.2010 18:31

si cine te opreste sa le schimbi ?

David16.09.2010 18:42

Am castigat cu 5-0 fara sprint.Joc combinativ,ce naiba! :oops:

mihai141125.09.2010 11:08

a aparut varianta full pt console,inseamna ca in 2-3 zile il avem si pt pc :P

alexinho1725.09.2010 11:40
Varianta full cand trebuie sa apara?

 

Parca 1 Octombrie asa citisem pe undeva .....

RobYnho25.09.2010 11:43
Parca 1 Octombrie asa citisem pe undeva .....

 

Pe 28 este lansarea, dar jocul va aparea cu cateva zile inainte pe trackere, ca in fiecare an.

bogdinho'26.09.2010 09:02
Pe 28 este lansarea, dar jocul va aparea cu cateva zile inainte pe trackere, ca in fiecare an.

Pro Evolutin Soccer 11 o sa fie cu 10 clase peste FIFA 11 :)

Kellerman26.09.2010 09:07

anul asta nu.

 

vorbesti fara sa le fi jucat demo-urile la amandoua.

iNsTiGaToR26.09.2010 09:13

Un plus pe care il are PES anul asta e ca poti sa faci schemele mult mai usor, pe cand la FIFA e ceva mai complicat (de jocul din tastatura zic).

 

Kellerman26.09.2010 09:14

FIFA de anul asta nici nu ar trebui jucat cu tastatura in primul rand...dar li s-a facut mila de noi astia care nu avem gamepad.

 

Experienta adevarata la FIFA 11 pe PC se vede cu gamepad unde ai 360 movement si poti scoate assist-urile la pase, suturi, etc, atunci sa vezi toti kinderii din spatele blocului care nu mai stiu trage nici pe poarta. :D

RobYnho26.09.2010 09:53

Pro Evolutin Soccer 11 o sa fie cu 10 clase peste FIFA 11 :)

 

Ni se rupe!

«12»