FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Romania - Grupa preliminara EURO 2008

«12»
mirc_9202.02.2006 10:14

Nu stiu ce sa zic .... e o grupa medie....dar...sincer cred ca cu principiile lu piti nu trecem de olanda

.....daca avem ambitie luam locu 2 SIGUR :!: :!: :D

SSK02.02.2006 21:10

Pai normal ca altii se bucura ca au picat cu noi, obiectiv vorbind eram cea mai accesibila echipa din urna a doua valorica (intre noi fie vorba, nici nu stiu ce cautam in urna a doua valorica :roll: sau ce cauta Suedia in prima... sau Danemarca abia in a 3-a :?: dar ma rog, caile Domnului sunt intortocheate)

 

Dar daca echipa continua in stilul in care a jucat ultimele 3-4 meciuri oficiale, daca Mutu isi mentine forma, daca Chivu isi revine, daca revine Radoi (precum si daca sunt indeplinite celelalte conditii prevazute de lege :P ), avem sanse reale la locul 2. Suntem chiar favoriti la locul doi. Acasa, in afara de Olanda, trebuie sa batem tot ! Fara discutii ! Afara, trebuie neaparat sa batem in Albania, si Belarus. Daca nu, ce pierdem in deplasarile astea va trebui sa recuperam la Liubliana sau Sofia.

 

Hai Romania !

costy_stelistul02.02.2006 23:41

NE vom califica sigur dak nu pe 1 pe 2,insa putem invinge si Olanda

ultras200619.02.2006 11:13

aaaa

hannibal19.02.2006 18:10

cred ca putem sa ne calificam si de pe locul 1 ..daca Victor Piturca selectioneaza mai multi jucatori de ai Stelei !

hannibal19.02.2006 18:12

p.s. acum se va vedea adevarata valoare a slovenilor ..cat despre bulgari ar trebui sa i batem mar pe suporterii bulgari care vor venii la Bucuresti !

Motanu D19.02.2006 18:21
cat despre bulgari ar trebui sa i batem mar pe suporterii bulgari care vor venii la Bucuresti  !

 

Asta e treaba cainilor ! La urma urmei nu e vina noastra ca ei au patit ce-au patit !

ultras200619.02.2006 20:44

aaaa

dbd20.02.2006 18:16

respectandu-ti opinia mi-o aduag pe a mea care te contrazice....eu zic ca cel mult egala e asta fata de aia...

ultras200620.02.2006 18:46

aaaa

Criss20.02.2006 20:20

Locul 2 ar trebui sa-l prindem clar, altfel, e grav

 

OFF-topic: cum schimb avataru???

dbd20.02.2006 20:46

scuze eu comentam despre :

Eu cred ca ne calificam sigur in 2008 si putem sa terminam grupa pe locul 2 sau chiar si pe primul pentru ca putem sa batem si pe olandezi!! Ar fi cazul sa ne calificam dupa ce din 2000 nu am mai avut nici o calificare! Pe sloveni trebuie sa-i batem rau de tot si in tur si in retur!

cat despre treaba cu CSK stiu ca galeria noastre e pretena cu a lor... 8)

ultras200621.02.2006 16:28

aaaa

dbd21.02.2006 17:32

hai ma ce naiba doar nu suntem copii...poate nu s-a vrut sa fie descoperite...dar ma rog...acu asta e nu se mai poate face nimic...

sa speram ca vom castiga in 2008 !

ultras200621.02.2006 17:36

aaaa

sorin_77724.02.2006 13:14

Radoi, Nesu, Goian si Oprita(!) sunt cei 4 Stelisti pe care Piturca i-a convocat pentru turneul din Cipru... Practic aici incepe campania...

 

Radoi revine, un lucru bun...

Dar care e treaba cu Oprita? De ce el si nu... Iacob sau Dica?

I.N.Money24.02.2006 13:44

Oprita este unul din jucatorii de suflet al lui Piturca,mi se pare normal sa il cheme...

Stryker24.02.2006 20:10

Ma intreb de ce naiba nu il convoaca niciodata piti pe Neaga la nationala??

«12»