Gigi Becali a fost lovit in celebrul sau Maybach de un tir marti noaptea! Masina a suferit avarii usoare, suficiente cat sa fie nevoie de reparatii in Germania!
Am vazut la Realitatea TV cum Gigi insa a incerca sa isi repare portiera cu un levier, dar nu prea a reusit! Oricum intentia conteaza...

