FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

walter zenga

«12»
***alex***13.03.2006 22:51

Sa speram ca te vei intoarce candva Walter...

Mirel_Radoi13.03.2006 23:12

da...si eu...cred ca era cel mai bun antrenor de la Steaua...poate ca se va intoarce...am auzit la stiri ca iar place sa se intoarca

Ciupacabra14.03.2006 22:41

Probabil ca ma vor injura multi dar chiar nu stiu daca Zenga a fost mai bun decat Protasov. Echipa cu Zenga juca cam ce joaca si acum , in schimb pe vremea aceea se marca cel putin un gol pe meci ,iar Walter reusea sa motiveze jucatorii mai bine , era un bun psiholog . Sper ca Oleg sa se intoarca intr`o buna zi

I.N.Money15.03.2006 14:12

Steaua lui Zenga din tutul sezonului trecut,numai o echipa defensiva nu a fost....

«12»