FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Capi de serie grupe Europa League

«12»
David27.08.2010 12:14

Cu Liverpool va fi dezastru.

Tatarusanu vs Reina (are rost sa comentam)

Johnson vs Emeghara (same shit)

Charagher vs Geraldo(Jamie e printre cei mai buni fundasi din lume,iar Geraldo e slab pentru Liga I)

Skrtel vs Abrudan(Citesti numele si DOARE!!)

Agger vs Latovlevici(diferente de clasa)

Banel vs Rodriguez(glumiti??)

Bicfalvi vs Gerrard (ahahahhaahhahahahahahahahahh)

Lucas vs Dorel Stoica(e la fel de amuzant)

Tanase vs Kuyt (trista comparatie)

Torres vs Stancu(hai ca e ok.[glumeam])

Surdu vs NGOG (echilibrat)

BAF-kimi27.08.2010 12:25

O grupa asa ca pentru nea oaie. Vorba unuia "Dumnezeu...". :)

blindica27.08.2010 12:28
Cu Liverpool va fi dezastru.

Tatarusanu vs Reina (are rost sa comentam)

 

Adevarul e ca autogol precum cel al lui Reina impotriva lui Arsenal FC,inca nu am vazut la Tatarusanu.

iNsTiGaToR27.08.2010 12:29

Chiar voiam Liverpool in grupa :))

RobYnho27.08.2010 12:31
Adevarul e ca autogol precum cel al lui Reina impotriva lui Arsenal FC,inca nu am vazut la Tatarusanu.

 

E vorba de valoare, nu de cateva evolutii.

blindica27.08.2010 12:32

@Robynho,stai ma .Nu-l aparai tu pe Tatarusanu?

RobYnho27.08.2010 12:33
@Robynho,stai ma .Nu-l aparai tu pe Tatarusanu?

 

O dam in alte extreme aiurea. Era vorba de o comparatie intre Reina si Tatarusanu, nu ?

blindica27.08.2010 12:37

Mai lasa-ma cu ''o dam in extreme aiurea''.Asa iti motivezi tu discutia? Pai ce rost are sa-i alaturi din start,ca sa faci o comparatie.La ce nivel joaca unul,la ce nivel joaca altul.Ce varsta are unul,ce varsta joaca altul.

Dupa returul cu Grasshoppers au renascut ''antrenorii''.

RobYnho27.08.2010 12:43

@Revolutionarule

 

Ne este Liverpool superioara la toate capitolele ? Ne este!

 

Ce plm discutam noi aici ?

 

Pai ce rost are sa-i alaturi din start,ca sa faci o comparatie.La ce nivel joaca unul,la ce nivel joaca altul.Ce varsta are unul,ce varsta joaca altul.

 

 

Vorbim de fotbal/fotbalisti ? Daca da, atunci pot face orice comparatie.

David27.08.2010 12:45

Nu chiar.Ei au avut mai multe tururi preliminare ca noi.

blindica27.08.2010 12:46

Roby : ne este,ma.Ne este! Clar.

Da` ziceam ca n-are rost sa incepem acum sa-i ridiculizam p-''ai nostri''.

Multumesc. :kisstogether:

red&blue_boy27.08.2010 12:49

Facem comparatii de prisos,o fi Liverpool mai slaba decat United,Chelsea sau City,dar ca valoare,la ce jucatori au,noi nici nu putem sa visam ca ne-am compara cu ei.

 

Grupa buna ne calificam cu 8-9 puncte.

Glumesti,nu?

 

N-avem sanse!!!!!!

ice_ball27.08.2010 12:57

Meciul 6 sper sa fie Steaua Liverpool or Liverpool Steaua. ;)

 

Daca avem 5-6 pct dupa 5 meciuri si sanse de calificare poate ajung pe stadion.

As veni special pentru un meci cu Liverpool.

 

 

 

16.09. FC Utrecht Liverpool -:-

30.09. Liverpool Steaua Bukarest -:-

21.10. SSC Napoli Liverpool -:-

04.11. Liverpool SSC Napoli -:-

01./02.12. Liverpool FC Utrecht -:-

15./16.12. Steaua Bukarest Liverpool -:-

 

http://www.redandwhitekop.com/forum/index....opic=262455.480

AlleXyS27.08.2010 13:26

pytycrys te-ai vorbit cu aia de la UEFA ? =)))

 

Liverpool , scoatem 0 puncte cu ei , mai ales ca sunt in reconstructie , au avut rezultate slabe , dar la valoarea lor isi revin imediat

 

Napoli a facut multe transferuri , daca luam 1 punct cu ei e bine

 

Utrecht , ce sa spun , i-a batut pe Celtic cu 4-0 :))) noi am luat bataie de la Grasshoppers =))

 

1 sau 2 puncte facem

 

mountytoma27.08.2010 14:44

ute ca mi s-a implinit dorinta si am cazut si cu Liverpool si cu utrecht. napoli sau dortmund erau cam la fel.

 

nu poti deveni bun daca te compari cu prosti/slabi. esti puternic atunci cand te lupti si castigi cu cei puternici. daca nu iti propui sa ajungi mare, ramai mic. ce folos ca esti un pic mai mare decat ala mic?

iNsTiGaToR27.08.2010 15:04

hai ma ca vorbim cu Nesu sa-l lase pe Banel sa treaca :))

RobYnho27.08.2010 16:20

Etapa I

16 septembrie: Liverpool - Steaua 22.00

Etapa a II-a

30 septembrie: Steaua - Napoli 20.00

 

Etapa a III-a

21 octombrie: Utrecht - Steaua 20.00

 

Etapa a IV-a

4 noiembrie: Steaua - Utrecht 22.00

 

Etapa a V-a

5 decembrie: Steaua - Liverpool 20.00

 

Etapa a VI-a

15 decembrie: Napoli - Steaua 22.00

David27.08.2010 16:53

Au jucatorii examen greu imediat ce incepe scoala.

costy8627.08.2010 17:12
Parerea mea e ca Steaua va face o figura frumoasa in grupe daca schimba 2 jucatori la mijloc acolo:)! Oricum Forza Steaua!!! :steag_cruce_invers:
«12»