Da ma , dar Banel nu si-a luat adio de la coechipieri
, in schimb Melcul a facut-o. Cu cat vorbesti mai putin , cu atat mai repede se realizeaza un transfer. Uite cat a vorbit si a exultat Ciobanul in cazurile lui Moraes , Prepelita si Bourceanu. Niciunul dintre ei nu a semnat nici pana acum , desi se vorbeste de vreo 2 luni de ei.
E bine ca pleaca , ii face loc lui Rusescu , eu unul am mare incredere in el. E un tanar atacant de executie , sper sa explodeze la Steaua.

