26.01.2006 13:33
ambii sunt antrenori foarte buni, il plac mai mult pe Protasov datorita stilului mai elegant si mai ofensiv. Zenga are mari merite dar era un pic cam prea vulcanic. Olaroiu ar fi bine sa fie un amalgam intre cei doi. plus sclipiri din personalitatea sa.
