FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intrebari pe care ati dori sa le adresati lui Walter Zenga!

«12»
axl2326.01.2006 13:33

ambii sunt antrenori foarte buni, il plac mai mult pe Protasov datorita stilului mai elegant si mai ofensiv. Zenga are mari merite dar era un pic cam prea vulcanic. Olaroiu ar fi bine sa fie un amalgam intre cei doi. plus sclipiri din personalitatea sa.

IONUTZ-CIPRIAN26.01.2006 17:41

:evil: >>>Pe Walter l-as intreba ceva de sotie dar se supara asa ca il intreb "CARE II ESTE CEL MAI DRAG JUCATOR DE LA Steaua?">>> :twisted:

sile-jardel27.01.2006 22:32

Esti cam plingacios,nu crezi?Eu cred ca daca ramineai nu luam campionatul

redandblue29.01.2006 18:17

Eu l-as intreba pe Walter cat timp ne mai lasa sa asteptam sa se intoarca la Steaua...

armanovici03.02.2006 00:36

Topic inchis..

 

Asteptam raspunsurile D-lui Walter Zenga...de cum le vom primi,le vom afisa!

«12»