FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fara suparare...

«12»
Recoba30.01.2006 19:06

draculas io dau 10$ si merge super :lol: :lol: :lol: :lol: mai bine lasi draq gsp decat sa dai 300 $ sa vezi comentariile mincinoase de pe gsp :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

 

P S Radoi 86 ilyes nu e in azerbaidjan e prin kazhakstan :lol: :lol: :lol: :lol:

dbd30.01.2006 19:13

pai asa si o sa fac... :lol:

dar eu nu zic ca nu merge deloc gsp ...merge...dar astept 5 min sa se incarce...

Recoba30.01.2006 19:32

da rpd vb, suntem amandoi online :lol: :lol: aku sincer pana la urma il lasi draq de ioanitoaia & company :lol: :lol: si te reprofilezi pe alte siteuri de ziare :lol: :lol: pai cu 300 $ la noi in Romania traiesti 1 luna k in paradis :lol: :lol:

radoi8630.01.2006 19:55
da rpd vb, suntem amandoi online  :lol:  :lol:  aku sincer pana la urma il lasi draq de ioanitoaia & company  :lol:  :lol:  si te reprofilezi pe alte siteuri de ziare  :lol:  :lol:  pai cu 300 $ la noi in Romania traiesti 1 luna k in paradis  :lol:  :lol:

 

Gazeta Sporturilor pare cel mai serios ziar de sport din Romania! Si in ultima vreme nu prea a exagerat in mod negativ despre Steaua! In schimb aia de la onlinesport sunt niste veritabile 'hahalere' cum ar zice Gigi! Pai cum e posibil sa-l judeci in halul in care o fac ei pe Mirel Radoi dupa un meci amical cu o echipa straina.

Iata unul dintre pasaje:

'Focul' a fost aprins de Mirel Radoi, un jucator cu dese iesiri violente. Capitanul Stelei l-a lovit cu pumnul pe Lukovici, fapt care a iscat alte dueluri, in care s-au schimbat pumni si picioare precum in ringurile din K1.

 

'Fotbalul nu se mai joaca pe imbratisari si mangaieri' a fost explicatia penibila data de durul Radoi.

Recoba31.01.2006 14:15

sa mor Radoi toti sunt hahalere da gsp e dupa vant ince parte bate vantu asa scriu si ei :lol: :lol:

sunt niste scorpii in cautare de scandal si mint de ingheata apele si prea critica ei tot de parca ar fi cele mai stralucite mintii din Romania :D si mai rau le si merge siteu k un rahat :lol:

«12»