FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fara suparare...

«12»
FANATIK RED-BLUE11.01.2006 14:54

Nu stiu daca si voua vi se intampla la fel dar mie www.gsp.ro imi merge fffffffffffffffffffff greu sau deloc!

armanovici11.01.2006 15:04

Mie imi merge bine!

steauaclub.tk11.01.2006 15:21

Culmea e ca vad ca merge foarte bine, pacat ca e site-ul foarte prost facut, din toate punctele de vedere. :lol:

habarnam8511.01.2006 18:40

si mie ami merge la fel d prost

AGRESSIVO198+111.01.2006 22:10

si mie imi merge prost

Joint12.01.2006 04:31

Si la mine de cele mai multe ori se incarca foarte greu. Si de la servici si de acasa.

Recoba12.01.2006 07:04

site merge prost si e facut prost 20 de mii de efecte pentru o sticla de bere :) oricum asta e situatia la noi site uri aiurea in comparatie cu cele ale marilor publicatii din strainatate spre ex www.gazzetta.it diferenta :D

dbd12.01.2006 10:51

si mie imi merge prost si cate o data deloc...oare te-au mutat tu aici unde sunt eu ??? :lol: :lol: :lol:

Bogdan4Steaua12.01.2006 12:51

Si mie imi merge prost site-ul GSP si cu siguranta e de la ei.

George Stan12.01.2006 13:06

Situatia asta la gsp este de putin timp. Probabil numarul de vizitatori le-a crescut foarte mult si trebuie sa faca un upgrade de server. Aceeasi situatie este si cu siteul nostru (evident, respectand proposrtiile)

IONUTZ-CIPRIAN12.01.2006 13:14

:evil: >>>Eu nu am avut probleme cu astia si il citesc in fiecare zi.dar nu-mi aduc aminte sa fi facut fite!>>> :twisted:

dbd12.01.2006 14:07
George Stan a scris :

Situatia asta la gsp este de putin timp.

scuza-ma ca te contrazic dar mie imi merge gsp prost ( exact cum e si acu ) de 2 ani... :D:) :?

FANATIK RED-BLUE21.01.2006 11:19

Tuturor ne merge prost! Cer explicatii celor care le merge bine www.gsp.ro

dbd21.01.2006 11:57

:lol: :lol: :lol:

daca ai spus ca TUTUROR ne merge prost gsp ... atunci de la cine mai ai sa ceri explicatii ??? :lol: :lol: :lol:

FANATIK RED-BLUE26.01.2006 16:22
Cer explicatii celor care le merge bine www.gsp.ro
pentru draculasblood: citeste clar mai omule ce-am scris!!!
Recoba29.01.2006 14:03

mie imi mergea extrem de prost dar am instalat mozilla si ma terminat aku numai merge deloc :lol: :lol: :lol: sfat cineva? :lol:

redandblue29.01.2006 17:41

Si eu folosesc mozilla si imi mereg chiar foarte bine gsp-ul...

Recoba30.01.2006 03:28

am reusit pana la urma am faurit niste chestii pe la optiuni si a renascut gsp :lol: :lol: si acum merge si mai bine :D

dbd30.01.2006 16:19

daca vorbesti serios ... da-ne si noua secretul tau :wink: :cry:

IONUTZ-CIPRIAN30.01.2006 16:38

:evil: >>>Cheia succesului "UN INTERNET MAI BUN!!!"Eu nu am probleme cu astia,imi intra imediat!!!>>> :twisted:

Recoba30.01.2006 17:16

ionut stie :lol: :lol: :lol: :lol: un internet mai bun si noroc pe la optiunile alea io am dat k la ala bala portocala si vad ca merge :lol: :lol: draculas incearca da e primejdioasa treba k poate il omori de tot :lol: :lol:

dbd30.01.2006 17:23

pai varianta cu un internet mai bun e exclusa pentru mine , cel putin, deoarece daca vreau sa am un net mai bun decat 3-6 kbps ( la care platesc 50 $ pe luna ) mai am o singura vairanta ...si anume sa dau 300 de $ pe luna...in care intradevar netu va fi mai bun ... dar totusi sunt 300 de $... :cry: :cry: :cry:

IONUTZ-CIPRIAN30.01.2006 17:38

:lol: :lol: :lol: :lol: >> :evil: 50 $?Si nu merge bine?Isi bat aia joc de voi,un sfat:"IA-TI MODEMUL SI ARUNCA-L PE GEAM!!!>>> :lol: :lol: :lol: >>>> :twisted:

dbd30.01.2006 17:41

sper ca nu suntem prea OFF... :?

dar asa e...si nu isi bat joc...dar aici chiar e rara lumea care are net acasa...sau mai bine spus lumea care are caluclator acasa...

si acesta e probabilul motiv al meu in privita gsp... :cry:

radoi8630.01.2006 17:42
pai varianta cu un internet mai bun e exclusa pentru mine , cel putin, deoarece daca vreau sa am un net mai bun decat 3-6 kbps ( la care platesc 50 $ pe luna ) mai am o singura vairanta ...si anume sa dau 300 de $ pe luna...in care intradevar netu va fi mai bun ... dar totusi sunt 300 de $... :cry:   :cry:  :cry:

 

Uau! Chiar ca isi bat aia joc de voi!

Adevarata dezvoltare in Azerbaidjan. Ma intreb cum se descurca Ilyes p-acolo.

 

Avertisment de la Moderatori:Mai incet cu mesajele rasiste!

«12»