11.01.2006 19:44
:evil: >>>>Cine il ia la BAZA pe Gigi ar trebui sa se gandeasca de 2 ori {dintre suporteri) am tot vazut pe site scris "Jiji".BAI "Jiji" cum e el asa mai "fara cap" cum zic unii a facut multe la Steaua si a bagat o gramada de bani fata de alti(Copos....GIOVANI.....SIMAN..si alti si nu cred ca a tras foloase din asta.Eu din partea lui as spune la unii"CIOCU MIC SI JOC DE GLEZNE" Omul asta trebuie RESPECTAT si nu luat in bataie de joc!!BRAVO Gigi!!!!!>>>> :twisted: