FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Televizoare LCD

«12»
David29.07.2010 17:58
Ce are emag-ul ? Vroiam sa-mi cumpar un monitor de la ei prin iarna.

Intreaba-l pe Leonida Bucium!Tehnologie serpiliana!!! :D Vor sa ne strice rasa goriliana!

razvan2830.07.2010 19:18

Nu ma pricep prea bine la TV-uri dar eu am un LG de 11 ani si pana acum singura problema care am avut-o e ca anu asta s-a stricat telecomanda.Intr-adevar e model clasic , adica nu e LCD sau plasma dar e foarte bun.Eu sa zicem ca ti-as recomanda un LG.

axl06.08.2010 15:57
Sony KDL-26EX302. Au contat faptul ca citeste Dvix de pe USB (la Samsung sau LG n-am gasit) si designul exterior care se potriveste perfect cu sufrageria mea (LG-urile arata execrabil, Samsung arata mai bine).

 

1385 RON.

Ok, il am deja de o saptamana si-s foarte multumit.

Minusuri:

- plasticul negru lucios al carcasei scoate in evidenta si ultimul firicel de praf.

- manualul de utilizare e incorporat in soft, nu-i pe hartie, umblu prin telecomanda prin el si e destul de agasant.

- nu-mi citeste subtitrarile din USB, n-ar fi o problema dar ma uit la multe filme scandinave.

MoWeed06.08.2010 16:04

Asta e, trebuie sa inveti limbile :))

«12»