29.07.2010 17:58
Ce are emag-ul ? Vroiam sa-mi cumpar un monitor de la ei prin iarna.
Intreaba-l pe Leonida Bucium!Tehnologie serpiliana!!!
Vor sa ne strice rasa goriliana!
Ce are emag-ul ? Vroiam sa-mi cumpar un monitor de la ei prin iarna.
Intreaba-l pe Leonida Bucium!Tehnologie serpiliana!!!
Vor sa ne strice rasa goriliana!
Nu ma pricep prea bine la TV-uri dar eu am un LG de 11 ani si pana acum singura problema care am avut-o e ca anu asta s-a stricat telecomanda.Intr-adevar e model clasic , adica nu e LCD sau plasma dar e foarte bun.Eu sa zicem ca ti-as recomanda un LG.
Sony KDL-26EX302. Au contat faptul ca citeste Dvix de pe USB (la Samsung sau LG n-am gasit) si designul exterior care se potriveste perfect cu sufrageria mea (LG-urile arata execrabil, Samsung arata mai bine).
1385 RON.
Ok, il am deja de o saptamana si-s foarte multumit.
Minusuri:
- plasticul negru lucios al carcasei scoate in evidenta si ultimul firicel de praf.
- manualul de utilizare e incorporat in soft, nu-i pe hartie, umblu prin telecomanda prin el si e destul de agasant.
- nu-mi citeste subtitrarile din USB, n-ar fi o problema dar ma uit la multe filme scandinave.
Asta e, trebuie sa inveti limbile ![]()