26.01.2006 15:41
Maradona! Apropo, va uitati la "Seara lui Maradona" de pe TV Sport?
Maradona! Apropo, va uitati la "Seara lui Maradona" de pe TV Sport?
nu ca nu prind TV Sport... :cry: :cry: :cry:
eu ma uit
dar nu chiar asa de des
Pele. ![]()
mai ziceti ceva mah si voi despre Pele sau maradona ... :roll: :roll: :roll: 8O 8O ![]()
![]()
![]()
![]()
Pele
Maradona ! a fost mult mai iubit !