FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pele sau Maradona ?

«12»
FANATIK RED-BLUE26.01.2006 15:41

Maradona! Apropo, va uitati la "Seara lui Maradona" de pe TV Sport?

dbd28.01.2006 22:00

nu ca nu prind TV Sport... :cry: :cry: :cry:

razvan3l24_|_28.01.2006 22:58

eu ma uit :)) dar nu chiar asa de des

devotee01.02.2006 14:56

Pele. :)

razvan3l24_|_16.02.2006 13:49

mai ziceti ceva mah si voi despre Pele sau maradona ... :roll: :roll: :roll: 8O 8O :D:D:D:D

the_killer25.02.2006 10:06

Pele

hannibal25.02.2006 11:49

Maradona ! a fost mult mai iubit !

«12»