tot respectul pentru Hagi-jucatorul vare a jucat cu suflet si talent la Steaua!
si el ca si Gica Popescu se strica prin asocierea cu Giovanni Becali, primul om care i-a ajutat in fotbalul de afara cand le-a negociat contractele. la momentul ala nici el si nici ei nu stiau ce e ala un impresar.
din obligatie fata de acest paduke al fotbalului, se lasa tarati in jocuri de interese.
in privinta antrenorului Hagi, total de acord cu Virgil.
cat despre Timisoara...dau cu gura in fiecare an ca bat pe Dinamo si nu ne incurca decat pe noi!
