FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

HAGI "STELISTU' "

«123»
andrei_8709.03.2006 22:51

tot respectul pentru Hagi-jucatorul vare a jucat cu suflet si talent la Steaua!

si el ca si Gica Popescu se strica prin asocierea cu Giovanni Becali, primul om care i-a ajutat in fotbalul de afara cand le-a negociat contractele. la momentul ala nici el si nici ei nu stiau ce e ala un impresar.

din obligatie fata de acest paduke al fotbalului, se lasa tarati in jocuri de interese.

in privinta antrenorului Hagi, total de acord cu Virgil.

cat despre Timisoara...dau cu gura in fiecare an ca bat pe Dinamo si nu ne incurca decat pe noi!

1on16.03.2006 08:20

Hagi chiar e stelist. De mic. Tineti minte in 2002 cand a refuzat oferta de antrenor de la Dinamo pe motiv ca tine cu Steaua?

toblerone16.03.2006 09:15

V-ati gandit o clipa ca poate el a ales Timisoara pentru a putea demonstra ca are fata de Steaua?:)

Motanu D16.03.2006 09:48

Se prea poate. Nu a vrut sa se arunce cu capul inainte ! A mai facut odata gafa asta cand a preluat nationala !

sorin_77716.03.2006 09:52

Nu cred ca s-a dus la Poli ca sa poata arata ca are posibilitatea sa antreneze la Steaua... Hagi a antrenat in Turcia si nu a facut-o rau la Galata daca socotim ca era la inceputul acestei cariere... A castigat o cupa a Turciei totusi... Ce mai era de demonstrat? Pentru noi Hagi asa cum e el era suficient, oricum mult peste ce avem acum (Oli)... poate altadata...

Motanu D16.03.2006 09:54

Sau pur si simplu Hagi a preferat sa aiba un patron "penal" decat sa aiba un patron nebun !

sorin_77716.03.2006 10:12

Hagi a ales Timisoara din 2 motive: bani si dorinta de a castiga campionatul cu o echipa de provincie pentru ca uralele sunt mult mai mari... trebuie sa recunoastem... una e sa castigi ca antrenor un campionat la carma Stelei sau a lui Dinamo si alta e sa castigi cu Poli sau CFR, Farul s.a.m.d.

Virgil16.03.2006 10:44

Hagi a ales Poli,pentru ca patronul putea sa-i achite un salariu fabulos pentru un antrenor de Divizia A.

Hagi a ales Poli,pentru ca antrenorul putea sa-i cumpere orice jucator isi dorea.

Hagi a ajuns la Timisoara si pentru ca Giovani si Mincibaciul sa-l vanda pe terminatul de Plesan la o suma prohibitiva.

In sfarsit,daca Hagi ar fi fost Stelist adevarat,ar fi venit la Steaua si pe nimic.Din pacate Hagi nu e Stelist decat cu numele.

sorin_77716.03.2006 11:37

tare pornit mai esti impotriva lui Hagi, Virgil...

Dar eu cred ca Hagi nu a venit la Steaua pentru ca nu e stelist... nu a venit pentru ca el vrea sa demonstreze acolo unde altii au dat gres... aviz Oli...

Virgil16.03.2006 14:17

Pe Hagi si pe Mincibaciul nu-i mai am la inima,de cand impreuna cu Giovani l-au sapat pe Piti pentru a fi dat afara de la nationala.Nu au avut caracter.

Pe Hagi in mod special,nu-l uit pentru faultul grosolan facut impotriva lui Conti cand a lasat echipa in 10,la ultimul campionat mondial la care a participat si pentru aerele de stapan pe care le afisa la echipa nationala.

Nu m-ar mira daca as afla ca si el a ocolit fiscul,pentru ca aschia(Gica) nu sare departe de trunchi(Giovani).

sorin_77716.03.2006 18:02

da, sunt niste argumente clare impotriva lui Hagi... eu cred ca de la acele vremuri s-a mai schimbat...

 

De un lucru sunt sigur... NU VREAU SA CASTIGE NICIODATA UN TROFEU CU Poli !!!

Virgil17.03.2006 16:10

Sa fie intr-un ceas bun ce i-ai urat !

ToxicDSNT17.03.2006 17:35

hai sa fim seriosi,si sa nu exageram acuma,Hagi si-a facut datoria fata de Steaua,plus de asta este un jucator profesionist,chiar daca in inima lui iubeste Steaua,intr-un fel sau altu,pentru experienta lui trebuia sa antreneze si el pe cineva nu? eu unul sunt sigur ca intr-un final o sa ajunga antrenor la Steaua si [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] si Hagi,dar inca mai au de invatat pt a veni la noi,mai au de facut cateva "teste" nu credeti?

«123»