FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II

«12346»
TURKU24.08.2010 08:54

Sport.ro ora 17:00 Steaua II-Snavgov,intrarea cred ca va fi LIBERA/GRATIS :drunk: nicaieri nu scrie ceva legat de bilete la acest meci de cupa :hmmm:

*Alecs*24.08.2010 09:51

Exista in tara asta un site unde sa vad si eu ce meciuri au fost pana acum in Cupa Romaniei sau macar pe cele din runda de saptamana aceasta ?

 

Scuze ca am postat aici, dar n-am gasit un topic specific Cupei.

 

LE: Am gasit pe Soccerway. La noi nu.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE24.08.2010 10:14

Exista in tara asta un site unde sa vad si eu ce meciuri au fost pana acum in Cupa Romaniei sau macar pe cele din runda de saptamana aceasta ?

 

Scuze ca am postat aici, dar n-am gasit un topic specific Cupei.

 

LE: Am gasit pe Soccerway. La noi nu.

[/quo

http://www.frfotbal.ro/index.php?competition_id=4.

Maye24.08.2010 14:36

Nu imi vine sa cred ce vad pe teren in meciul asta de Cupa.

De ce rahat se mai continua cu Baciu?

steaua_radu24.08.2010 17:05

pacat ca Steaua 2 a pierdut,asa repede

TURKU24.08.2010 18:08

Baciule ai facut-o de oaie :wall: Cezarica si tu la fel cum ai iesit la faza aia la 16m

ebonyc28.08.2010 15:06
Baciule ai facut-o de oaie :wall: Cezarica si tu la fel cum ai iesit la faza aia la 16m

Cezarica e tanar macar. Dar la experienta lui Baciu sa greseti in halul ala...

Adrian29.08.2010 09:10

Cine vrea sa vada cs otopeni - Steaua II : http://livesport1.us/tv1.html

ebonyc01.09.2010 11:05

EXCLUSIV / Becali: " Steaua II s-a desfiintat! Toti jucatorii semnează cu Urziceni"

 

Mai vedem din parti Steaua 2. Mii de _)_ in gura ciobanului.

Daniel-Ionut01.09.2010 14:42

Dar vad ca va afecteaza nu gluma aceasta desfiintare a Stelei 2 :D

Maresal02.09.2010 13:18

Inchideti forumul sau schimbati-i numele in Unirea Steaua II

Lari03.09.2010 05:03

Cata rautate-n cartier... :rolleyes:

ebonyc03.09.2010 10:28
Dar vad ca va afecteaza nu gluma aceasta desfiintare a Stelei 2 :D

Pai pentru mine fotbalul are farmec cand vezi tinerii crescand, nu cand cumperi gloabe de la altii.

Astristul03.09.2010 18:16

Intrarea la Steaua II - Juventus se face cu bilet!

 

ABONAȚII CLUBULUI ROȘ-ALBASTRU AU INTRAREA LIBERĂ'

 

Conducerea clubului Steaua Bucuresti anunță spectatorii doritori să vadă ecgipa secundă că pretul unui bilet la meciul Steaua II - Juventus Bucuresti, care se va disputa sambata 4 septembrie, de la ora 11:00, pe terenul 5 din Complexul Sportiv Steaua este de 5 de lei.

 

Abonatii clubului roș-albastru au intrarea gratuita Casele de bilete vor fi deschise sambata 4 septembrie, incepand cu ora 10:00.

 

Sursa: Liga2.ro

navodarean04.09.2010 10:53

A batut Steaua 2 .

 

Dar dinam00000000000 2 , pekinezii obositi, au luat-o-n gingii cu 4-0 de la SAGEATA NAVODARI :D

 

ATAT. pacat ca nu o sa vad Steaua 2 la Navodari ...

Daniel-Ionut04.09.2010 10:56

Steaua II București - Juventus București / FINAL 1-0

Arbitru: Decă Daniel (Brăila); Asistenți: Teodor Cătălin (Brăila) și Ilieș Dan Lucian (Brașov)

 

Steaua II: Zapata - Mustață, Martinovic, Baciu, Lupu - Lazăr, Apostol, Ricardo, Năstăsie - Văduva, C. Matei

Antrenor: Leo Strizu

 

â–șmin 46: 1-0. Ricardo Gomes deschide scorul cu un șut din afara careului

 

 

bogdinho_AISS06.09.2010 14:39

sa speram ca nu se vor desfiinta...dar slabe sanse...tinand cont de vorbele lui "Ciobi Gal" :(:(:(

David08.09.2010 20:05

Ce echipa a avut Steaua 2.Zapata,Baciu,Martinovik,Apostol,Ricardo.

Adrian11.09.2010 08:24

Stie careva unde pot sa vad si eu dunarea galati - Steaua II ?

 

 

 

 

Dunarea Galati - Steaua II, la pauza, 1-3

Pentru Steaua II au marcat Rusu(10,17) si Bejan(31)

navodarean11.09.2010 11:21

S-a terminat 3-2 pt Steaua II.

 

Un alt rezultat , Sageata Navodari 3 - 0 Astra Giurgiu.

bogdinho'11.09.2010 12:46

sa speram ca nu se va desfiinta...poate uita maimuta de la loja si lasa echipa in Liga a2a...oricum n-are unde sa duca jucatorii care au ramas...din cate am inteles doar 6 au semnat cu Urziceni...

 

apropo...stiti cu ce echipa au jucat azi ??? cu ce prim 11???

 

ma gandesc ca : zapata - mustata,Baciu,martinovici,tosca-ionescu,ricardo,onicas,apostol,lazar-nastasie

 

 

NU SE VA DESFIINTA Steaua 2...a zis-o chiar "jijiotul"...este ,cred, prima decizie buna pe care o ia de cand a venit la Steaua...mai ales ca a fost pus intr-o astfel de situatie... :steag_cruce_invers: !!! FORZA !!!

RobYnho25.09.2010 11:51

Meciul Dinamo II - Steaua II, care contează pentru etapa a V-a a ligii secunde, se va disputa pe stadionul central din "Complexul Sportiv Dinamo".

 

2 RON, un bilet la Tribuna 0

Conducerea clubului a anuntat ca la meciul Dinamo 2 - Steaua 2 vor fi puse in vanzare bilete doar la Tribuna 0 a stadionului din Soseaua Stefan cel Mare.

Un bilet la Tribuna 0 costa 2 RON, Tribuna a II-a, Peluza I si Peluza Catalin Hildan fiind inchise pentru aceasta partida.

 

Programul caselor de bilete

Casele de bilete ale stadionului din Calea Floreasca vor fi deschise duminica, la ora 9.00, cu trei ore inaintea meciului Dinamo 2 - Steaua 2.

Atentie! Pentru meciul Dinamo 2 - Steaua 2, casele de bilete din Soseaua Stefan cel Mare vor fi inchise, biletele pentru aceasta partida urmand sa fie puse in vanzare doar la portile de acces din Calea Floreasca.

 

Acces in stadion

Acces Tribuna 0: Calea Floreasca

Acces TV si Masa Presei: Bd. Barbu Vacarescu

Acces Fotoreporteri: Calea Floreasca

 

Brigada de arbitri si observatori

Arbitru: Radu Petrescu (Bucuresti)

Asistent 1: Bogdan Gheorghe (Bucuresti)

Asistent 2: Vasile Dan Popescu (Buzau)

Rezerva: Paul Iulian Coman (Popesti Leordeni)

Observator: Ion Rotaru (Galati)

Observator: Cornel Fecioru (Bucuresti)

Adrian02.10.2010 10:14

Cu echipa machedona Sageata Navodari, fosta Stejaru, Steaua II a facut blat. Asadar cronica acestui meci nu va mai fi prezentata.

 

La **** gigii becalii!!

ebonyc07.10.2010 13:37
Cu echipa machedona Sageata Navodari, fosta Stejaru, Steaua II a facut blat. Asadar cronica acestui meci nu va mai fi prezentata.

 

La **** gigii becalii!!

 

Asa ne crestem jucatorii...

navodarean07.10.2010 19:21

Mda, a batut Sageata ...

 

etapa viitoare Sageata intalneste Delta Tulcea si Steaua II pe Gloria Buzau in deplasare, ex-Steluta. =D

 

Să ne fie cu noroc.

«12346»