FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga II

«1456»
ebonyc28.11.2011 23:48

Viitorul promoveaza sigur. Sa vedeti in sezonul viitor stadionul Steaua plin.

Nu stiu Farul cat conteaza in fotbalul de azi.

TURQOAZ30.11.2011 20:17
Viitorul si Sageata, se stie ! farule, mai stai un an in B. :D

 

 

***

In CONSTANTA doar Farul Constanta Conteaza.

Pe plan intern NUMAI Steaua[Steaua-Otelul in Cupa RO,Steaua-Valerenga-UEFA]

Liviu: VPM03.12.2011 00:01
***

In CONSTANTA doar Farul Constanta Conteaza.

Pe plan intern NUMAI Steaua[Steaua-Otelul in Cupa RO,Steaua-Valerenga-UEFA]

 

bine zis, doar in constanta. "Viitorul" suna bine

Andrei-Cristian28.05.2012 08:57
Iasi nu are sanse deloc,poate matematic,da practic nema.Va promova cu siguranta viitura lu Hagi si una dintre Delta Tulcea,Sageata Navodari,Farul Constanta,Callatis Mangalia.

IN CONSTANTA DOAR Farul CONTEAZA.

 

:thumbup:

«1456»