Gindeste despre jucatori precum despre oile lui...p-astia-i vand,p-astia nu...normal ca are si sfatuitori,ramine de vazut daca MM sa puna o vorba buna despre Anghelov.Cum este spre sfirsitul carierei...nu stiu cit noroc va avea sa ramina.Cit despre jocul lui,se vede ca are un anumit nivel,destula experienta pentru a arata si la coechipierii lui actuali,ma refer in speta la Radut,Matei,etc.Steaua de azi sufera foarte mult jocului de la mijlocul terenului,ceva care din cind in cind mai are o zvicnire...dar,se blocheaza de cele mai multe ori.Deci,ar fi un profit ca el sa ramina in continuare...macar un an,asa poate incep sa dea drumul la un joc mai cursiv.Exemplu:4-5 jucatori de la Barcelona care antrenindu-se si jucind impreuna cu Xavi, tind sa-i copie jocul...efectiv.Asa ca cei ce citesc aceste rinduri sa gindeasca de doua ori,decit sa ia decizii pripite,fiindca jucatori de mijloc,de calitate,greu gasesti in ziua de azi.Pare sa fie asemanator jocul lui,daca nu ma-nsel,cu Tudorel Stoica...tine de minge,paseaza destul de bine,citeodata decisiv,bun recuperator,luptator,fluidizeaza jocul...iar partea rea este ca nu iarta...faulturile in contra(de aceea il aseman cu Tuorel Stoica),primeste destul de repede cartonas,dar,asta ramine si de competenta anternorului sa inbunatateasca psihicul jucatorilor in general...In final, eu unul doresc ca Anghelov -SA CONTINUE!
