FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stanislav Anghelov

«12»
butcher_6903.12.2010 16:36

Gindeste despre jucatori precum despre oile lui...p-astia-i vand,p-astia nu...normal ca are si sfatuitori,ramine de vazut daca MM sa puna o vorba buna despre Anghelov.Cum este spre sfirsitul carierei...nu stiu cit noroc va avea sa ramina.Cit despre jocul lui,se vede ca are un anumit nivel,destula experienta pentru a arata si la coechipierii lui actuali,ma refer in speta la Radut,Matei,etc.Steaua de azi sufera foarte mult jocului de la mijlocul terenului,ceva care din cind in cind mai are o zvicnire...dar,se blocheaza de cele mai multe ori.Deci,ar fi un profit ca el sa ramina in continuare...macar un an,asa poate incep sa dea drumul la un joc mai cursiv.Exemplu:4-5 jucatori de la Barcelona care antrenindu-se si jucind impreuna cu Xavi, tind sa-i copie jocul...efectiv.Asa ca cei ce citesc aceste rinduri sa gindeasca de doua ori,decit sa ia decizii pripite,fiindca jucatori de mijloc,de calitate,greu gasesti in ziua de azi.Pare sa fie asemanator jocul lui,daca nu ma-nsel,cu Tudorel Stoica...tine de minge,paseaza destul de bine,citeodata decisiv,bun recuperator,luptator,fluidizeaza jocul...iar partea rea este ca nu iarta...faulturile in contra(de aceea il aseman cu Tuorel Stoica),primeste destul de repede cartonas,dar,asta ramine si de competenta anternorului sa inbunatateasca psihicul jucatorilor in general...In final, eu unul doresc ca Anghelov -SA CONTINUE!

chester12304.12.2010 11:02

Mie mi s-a parut de la bun inceput un jucator foarte bun. Experienta, stiinta jocului, siguranta, tot ce se poate. Dar de ce sa ne mai miram ... creatura loveste din nou si vrea sa scape de un jucator excelent =)

butcher_6915.12.2010 10:40

Va avea o mare sansa azi,sa faca un joc bun si,mai ales...sa marcheze.Cel putin ii doresc un joc excelent!

DelPiero1016.12.2010 07:57

A jucat excelent ieri(cat l-a dus benzina).E fotbalist.Cati din lotul Stelei se pot mandri cu asta?Dar totusi,ciobanul cu,cacareaza in loc de creier vrea sa-l dea.

red&blue_boy16.12.2010 09:02

Pacat,a fost singurul care a aratat ceva la mijloc,a incercat sa paseze,sa mai deschida jocul...

E ca si dat,din ce-a spus "specialistul" Oierul...

BNQ16.12.2010 12:39

Mai nouă că si pe Geraldo vrea să-l dea :/ idiotul..

Liviu94sud16.12.2010 16:59

Nu imi place.. da e peste Jardel si "Tantanase"

mountytoma04.01.2011 07:54

inca un jucator foarte bun de care ciobanul isi bate joc in prostia lui nemarginita.

 

toata stima si respectul pentru bulgar. daca ramanea Piturca vedeam un nou Boloni!

pcsbb04.01.2011 09:25

E bine ca pleaca Anghelov, n-avem nevoie de jucatori buni care in plus mai au si salariul urias de 200.000 pe an. :bananadance:

Pleaca si Kapetanos care si el are salariul urias plus ca nesimtitul asta mai dadea si goluri cu toate partile corpului.

Foarte bine inca il mai avem pe Banel. :worthy:

red&blue_boy04.01.2011 16:30

Pai cine i-a dat salariul ala?Noi?Trebuia ca ciobanul sa nu-l aduca de la inceput,doar dupa cateva luni si-a dat seama ca e mare salariul?Plus ca a venit gratis...

Succes mai departe Stanislav !

blindica16.01.2011 12:32

Merge pus la fosti jucatori :excl:

Lari16.01.2011 13:19

"FC Steaua Bucuresti anunță că jucatorul Stanislav Angelov si-a reziliat contractul pe cale amiabilă cu echipa din Ghencea. Fotbalistul bulgar in varstă de 32 de ani, Stanislav Angelov a fost transferat la Steaua in vara anului 2010 si a evoluat in 3 partide in Liga 1 nereusind să inscrie nici un gol. FC Steaua ii urează mult succes in viitor lui Stanislav Angelov", se arată in comunicatul postat pe site-ul oficial al Stelei din data de 3 ianuarie.

edynho06.11.2011 20:48

Asta era de 10 ori peste sclavul de Bicfalvi

«12»