08.01.2006 06:12
si eu puteam fi abonat daca stateam in Bucuresti, numai ca eu stau in sebes :cry: :cry: :cry: :cry: :x :x :x
si eu puteam fi abonat daca stateam in Bucuresti, numai ca eu stau in sebes :cry: :cry: :cry: :cry: :x :x :x
@razvan3l24_|_
Inceteaza cu spamul te rog!...citeste regulamentul de utilizare a forumului si supune-te acestuia!!
Confirm si eu primirea felicitarii, cu atat mai mult cu cat sunt un abonat al peluzei "cu probleme"
Un gest laudabil, fara doar si poate, care sper ca va deveni o practica !
Intr-adevar, un gest frumos!
:evil: >>>Cam la asta se refera si titlul pagini ...parca...!!!!>>>> :twisted:
e abonat 100%.
a dat la toti abonatii de stadion (si poate de la revista)