FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un gest frumos!

«12»
razvan3l24_|_08.01.2006 06:12

si eu puteam fi abonat daca stateam in Bucuresti, numai ca eu stau in sebes :cry: :cry: :cry: :cry: :x :x :x

armanovici08.01.2006 07:03

@razvan3l24_|_

Inceteaza cu spamul te rog!...citeste regulamentul de utilizare a forumului si supune-te acestuia!!

SSK09.01.2006 16:47

Confirm si eu primirea felicitarii, cu atat mai mult cu cat sunt un abonat al peluzei "cu probleme" :P Un gest laudabil, fara doar si poate, care sper ca va deveni o practica !

FANATIK RED-BLUE26.01.2006 21:03

Intr-adevar, un gest frumos!

IONUTZ-CIPRIAN27.01.2006 15:31

:evil: >>>Cam la asta se refera si titlul pagini ...parca...!!!!>>>> :twisted:

apa_plata27.01.2006 17:55
e abonat 100%.

 

a dat la toti abonatii de stadion (si poate de la revista)

«12»