Ieri dupa-masa cand am ajuns acasa, dupa ultimele cumparaturi pentru Revelion, mi-am verificat cutia postala! Am gasit spre uimirea si bucuria mea un plic albastru personalizat, cu sigla Stelei pe spate. L-am deschis si am gasit inanuntru o felicitare cu echipa favorita. Pentru acest gest simbolic conducerea Stelei merita felicitata si sper sa mai fim si alta data surprinsi cu astfel de gesturi!
Va multumesc si va urez LA MULTI ANI 2006!



