FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un gest frumos!

«12»
zipper30.12.2005 18:13

Ieri dupa-masa cand am ajuns acasa, dupa ultimele cumparaturi pentru Revelion, mi-am verificat cutia postala! Am gasit spre uimirea si bucuria mea un plic albastru personalizat, cu sigla Stelei pe spate. L-am deschis si am gasit inanuntru o felicitare cu echipa favorita. Pentru acest gest simbolic conducerea Stelei merita felicitata si sper sa mai fim si alta data surprinsi cu astfel de gesturi!

Va multumesc si va urez LA MULTI ANI 2006!

armanovici30.12.2005 21:20

esti abonat la revista "Suporter Steaua"?

dbd31.12.2005 03:49

cam aiurea topic...dar e si interesant...probabil ca e abonat...sau poate chiar a trimis conducerea felicitari...( le-o fi facut Jiji cu manutele lui ) :lol: :lol: :lol:

Ultras_Fever31.12.2005 07:40

e abonat 100%.

zipper31.12.2005 11:05

Sunt abonat la Peluza Nord si am mai vb si cu alti prieteni si se pare ca au fost trimise catre toti abonatii Stelei!

armanovici31.12.2005 11:08

Un gest frumos si normal!!

 

Abonatii aduc bani importanti clubului!

Virgil31.12.2005 11:15

Intr-adevar un gest impresionant.

cristianotopeanu31.12.2005 12:18

Daca va dadea un meci pe DVD, era si mai frumos :P .

g_funk2831.12.2005 12:31

mda ...un gest super , si eu sunt abonat dar nu am primit :(

alinush8931.12.2005 13:35

Pai probabil ca stai prin giulesti sau Stefan cel mare.....o crede Gigi ca esti un inamic infiltrat ca sa-l distrugi..si ca esti aliat cu Dan voiculescu si toata antena 1 :lol: :lol: :lol:

armanovici31.12.2005 13:39

Si in cazul asta asteapta-te la o felicitare marca "Oancea sa se uite" :)

FANATIK RED-BLUE31.12.2005 15:02
Pai probabil ca stai prin giulesti sau Stefan cel mare.....o crede Gigi ca esti un inamic infiltrat ca sa-l distrugi..si ca esti aliat cu Dan voiculescu si toata antena 1 :lol:  :lol:  :lol:

 

Si eu am primit felicitarea [da, abonat la peluza]......cred ca a fost o mica scapare la mine :lol: de am primit felicitarea , eu stau intr-o zona "dusmanoasa" :lol:

FATAluiMirelRadoi05.01.2006 10:42

Uita`ti mey stelistilor ce gest frumos am facut...m-am certat cu prietenul meu definitiv...dupa 8 luni...ca eram prea hooligana...asta era unu` din motive...au fost mai multe...da` asta e unu` dintre motivele principale...deh...pt Steaua,orice !

IONUTZ-CIPRIAN05.01.2006 10:57

:evil: O fi fost ala d_namovist!!!!!Ce iti e si cu dragostea asta mai!!!Te intreaba unu:"De ce te-a parasit iubita?""Pai era fan Steaua si eu cica nu sunt asa huligan ca ea!"NASPA(HA HA HA HA)!!! :twisted:

FATAluiMirelRadoi05.01.2006 13:28

hahahahaha...nu tinea cu Steaua...da` nu tinea cu nimeni defapt...si o data a venit la mine...si eu nu l`am mai asteptam...m-am dus la antrenamentele Stelei...si saracu`..m`a asteptat pana a putut...si DA,IL IUBESC...:(

dbd05.01.2006 15:23
Daca va dadea un meci pe DVD, era si mai frumos

nu crezi ca era mai frumos sa ne dea o colectie cu poze ? :wink:

SSK06.01.2006 16:13

Vedeti ca la "Povestiri adevarate" au nevoie de compuneri privind relatii si modalitati bruste de terminare a acestora :)

 

Sau macar mutati-va la "Discutii libere".

 

Sau macar inchideti topicul !

armanovici06.01.2006 17:03

IL EDITAM!

 

Un gest frumos din partea conducerii Steaua...si unde s-a ajuns..la povesti de dragoste!

 

@FataluiMirelRadoi....on topic please!

razvan3l24_|_06.01.2006 17:35

sunt suporter Steaua de cand m-am nascut ..... mia zis mama si tata ca, cand eram mic umblam tot cu fular cu Steaua si ma pus sa jur ca sunt stelist pe viatza.. si o sa fiu :P:)))))))))))))))))) :D:D:D:D

g_funk2806.01.2006 21:08
Pai probabil ca stai prin giulesti sau Stefan cel mare.....o crede Gigi ca esti un inamic infiltrat ca sa-l distrugi..si ca esti aliat cu Dan voiculescu si toata antena 1 :lol:  :lol:  :lol:

 

neah.....stau kiar aproape de stad...si am primit si eu in sfarshit :D:D:D un tov de-al meu a primit 2 8O :)

razvan3l24_|_07.01.2006 06:02
fanaticssteauaideealgo2jpg0tp7.jpg[/img]
cristianotopeanu07.01.2006 06:16
Daca va dadea un meci pe DVD, era si mai frumos

nu crezi ca era mai frumos sa ne dea o colectie cu poze ? :wink:

 

 

:D

razvan3l24_|_07.01.2006 06:16

fcsteaua1zl0gu.gif

fanaticssteauaideealgo2jpg0tp1.jpg

criminalu200507.01.2006 07:26

eu stau la podul grant(in tiganie) si am primit si eu treaba dasta e chiar marfa si sunt abonat la Peluza Nord.ma bucur ca macar cineva ne-a vazut si pe noi astia mai mici...

habarnam8507.01.2006 09:16

si eu am primit acea felicitare si sunt abonat al PN. Un gest din partea conducerii la care sincer nu ma asteptam !

«12»