FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lindsay Lohan va sta 90 de zile după gratii

«12»
danimarcu07.07.2010 17:17
Don`soara Lindsay Lohan este stelista? :P

Da, de mica... :)

Lasand gluma la o parte,va jur ca pana azi nu stiam de existenta acestei fufe!...

Nasol ca nu traieste in Romanica,aici daca era vedeta scapa si daca il calca cu masina pe insusi judecatorul cazului... :)

 

 

AG07.07.2010 17:18
Da, de mica... :)

Lasand gluma la o parte,va jur ca pana azi nu stiam de existenta acestei fufe!...

Nasol ca nu traieste in Romanica,aici daca era vedeta scapa si daca il calca cu masina pe insusi judecatorul cazului... :)

in ce epoca traiesti prietene :))

danimarcu07.07.2010 20:30
in ce epoca traiesti prietene :))

De ce,a descoperit fufa vreun vaccin, vreo gaura neagra? :)

 

AG07.07.2010 21:19
:thumbup:
iNsTiGaToR25.07.2010 12:38

D-aia nu mi se scoala mie plua cand dorm...

Robert Aeroth06.08.2010 16:12

Ce oameni fara suflet...saraca lindsi sau cum o cheama trebuie sa faca puscarie 90 de zile si voi radeti de ea?:((((( ar trebui sa ii faceam o vizita la bulau sa ii ducem prajituri si tigari sa ii le cumpere pe batausile de la bulau

 

Poate si un banner pentru sustinere morala :wanker:

red&blue_boy06.08.2010 19:19

Mai da-o incolo...Parca i-au si dat drumul... :dry:

iNsTiGaToR06.08.2010 19:30
Poate si un banner pentru sustinere morala :wanker:

 

Cu toti baietii din peluze nu? :))

razvan2807.08.2010 20:03

Are un dildo la ea pt sustinere morala :))

«12»