Don`soara Lindsay Lohan este stelista?
Da, de mica... ![]()
Lasand gluma la o parte,va jur ca pana azi nu stiam de existenta acestei fufe!...
Nasol ca nu traieste in Romanica,aici daca era vedeta scapa si daca il calca cu masina pe insusi judecatorul cazului... ![]()
