FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lindsay Lohan va sta 90 de zile după gratii

«12»
Virgil07.07.2010 09:38

788340l-220x0-n-8362f689.jpgActrița Lindsay Lohan a fost condamnată la 90 de zile de inchisoare, deoarece a incălcat clauzele eliberării sale condiționate. După executarea pedepsei, vedeta va trebui să treacă printr-un program de reabilitare.

 

În momentul in care a auzit sentința, Lohan a izbucnit in lacrimi, scrie People. "Nu iau asta ca pe o glumă, este viața mea și cariera. Nu vreau să credeți că nu vă respect pe dumnevoastră", a spus Lohan in timpul procesului. Judecătoarea a fost de neclintit in luarea deciziei.

 

Directorul programului de consiliere la care Lindsay trebuia să participe a declarat că vedeta a lipsit de la nouă ședințe.

 

Lohan trebuie să intre in inchisoare pe data de 20 iulie.

 

Pe 26 mai 2007, actrița se afla intr-o mașină care s-a izbit de un gard viu pe Sunset Bulevard din Los Angeles. După două luni, a fost arestată in Santa Monica pentru conducere sub influența alcoolului. A stat 84 de minute la inchisoare și a fost eliberată condiționat pentru trei ani.

 

Sursa: cinemagia.ro

 

 

f234567k07.07.2010 10:03

Sa mai stea inca 90 din partea mea. Daca o cheama pe ea Lohan a crezut ca nu i se poate intampla nimic. Da-o-n ...

Virgil07.07.2010 10:26
Da-o-n ...

 

In ce? In aia a ma-si sau in penisul tau? :naughty:

 

f234567k07.07.2010 10:44

Evident ca a doua varianta. Mi-a fost simpatica in "Labor Pains" dar imi mentin parerea.

Ronnie07.07.2010 10:47

Hai ca sta ea 90 de zile in inchisoare! :)

MoWeed07.07.2010 10:56

Mi-a dat o lacrima :((

f234567k07.07.2010 11:02

Lindsay, nu scapa sapunul!

*Alecs*07.07.2010 11:15

Da va plictisiti rau vara asta :) )

MikStelista07.07.2010 11:17

Ar trebui sa ne ingrijoreze asta http://www.libertatea.ro/stire/Sorin-opres...iul-295020.html , nu Lindsay Lohan.....

Maye07.07.2010 11:20

Pe mine nu ma ingrijoreaza deloc . :)

MikStelista07.07.2010 11:23
Pe mine nu ma ingrijoreaza deloc . :)

 

Pe tine nu....dar eu nu stiu sa inot :))

Maye07.07.2010 11:24

Te urci si tu pe bloc.

fredysteaua07.07.2010 12:12

mi se rupe ... dabia avem si noi un strand imens gratis unde ai loc sa inoti=)))) ca daca te duci la strand in Bucuresti nu ai loc sa arunci un ac

dayra07.07.2010 12:17

Don`soara Lindsay Lohan este stelista? :P

MikStelista07.07.2010 12:22
Don`soara Lindsay Lohan este stelista? :P

 

Cel mai infocat suporter :D

dayra07.07.2010 12:23
Cel mai infocat suporter :D

 

 

Al cocainei...

MikStelista07.07.2010 12:24
Al cocainei...

 

Si alcoolului

dayra07.07.2010 12:27
Si alcoolului

 

Si al autoturismelor conduse sub influenta celor 2 de mai sus. :))

AG07.07.2010 12:28

nu ma inchide si pe mine 90 de zile in aceiasi celula cu ea ??

blindica07.07.2010 13:53
Ar trebui sa ne ingrijoreze asta http://www.libertatea.ro/stire/Sorin-opres...iul-295020.html , nu Lindsay Lohan.....

 

Pe mine nu ma deranjeaza,fiindca Berceniul e la inaltime :)) (pe deal),eventul o sa-i rada pe rromii din Crangasi,noul sediu al Primariei si inca putin spre Orhideea.S-a mai pus problema asta acum cativa ani,cred ca prin 2005, toamna.

L.Lohan,wtf...ceva articole cu Andreea Tonciu,nimic?

 

@AG,nu e lesbi?Sau o convertesti? :naughty:

RobYnho07.07.2010 14:41

Cine mai e si parodia asta ? Informati-ma.

MikStelista07.07.2010 14:46

 

 

 

RobYnho07.07.2010 14:48

Aaaaa, Ambraburica asta internationala.

MoWeed07.07.2010 15:56
@AG,nu e lesbi?

De aia si vrea sa mearga la parnaie cu ea

AG07.07.2010 16:09
@AG,nu e lesbi?Sau o convertesti? :naughty:

 

 

o reabilitam, aplicam tratamentul cu puIicilina

«12»