29.01.2006 01:22
L-am luat, dar nu acesta este subiectul topic-ului. :wink:
L-am luat, dar nu acesta este subiectul topic-ului. :wink:
Bai voi nu stiti sa cititi??...chat cu Florentin Petre in direct din cantonamentul Stelei din Cipru!!!
Chiar asa grea este limba romana pentru unii??
salutare! forza Steaua!! ziarele sunt de rahat ! sunt prea fomisti dupa bani! asta inseamna k nu ne respecta! sfatul meu: nu le mai cumparati!