FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ziare de sport.Topul rusinii.

«12»
Bogdan4Steaua29.01.2006 01:22

L-am luat, dar nu acesta este subiectul topic-ului. :wink:

armanovici29.01.2006 19:23

Bai voi nu stiti sa cititi??...chat cu Florentin Petre in direct din cantonamentul Stelei din Cipru!!!

 

Chiar asa grea este limba romana pentru unii??

bijoux_bz29.01.2006 20:13

salutare! forza Steaua!! ziarele sunt de rahat ! sunt prea fomisti dupa bani! asta inseamna k nu ne respecta! sfatul meu: nu le mai cumparati!

Ultras_Fever_Forever30.01.2006 00:23
:)) nici nu am observat armanovici greseala :lol: s-a transferat la Steaua :lol: :lol: :lol:
«12»