30.12.2005 17:51
Nu, mai degraba e un nesimtit fara margini....Asta pentru ca una e sa ai tupeu (sensul pozitiv) si alta e sa transformi tupeul in nesimtire. Tolontan si-a dovedit din plin capacitatea de exprimare. Niciodata nu imi voi sterge din minte acel titlu: "Cara-te domnule presedinte" - o mizerie ....
