01.01.2006 15:41
Nu este cel mai frumos, insa este cel mai bun meci al Stelei in 2005: Steaua- Villareal 0-0
nu prea cred ca a fost cel mai bun meci... :?
Nu este cel mai frumos, insa este cel mai bun meci al Stelei in 2005: Steaua- Villareal 0-0
nu prea cred ca a fost cel mai bun meci... :?
-cel mai frumos Steaua-dynamo 5-0
-cel mai urat psg-Steaua 5-0
Vrea cineva PSG-Steaua '97 ? ![]()
Steaua-Valencia, meciul asta a ridicat Steaua in ochii Europei...