FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cele mai frumoase/cele mai urate meciuri din 2005

«12»
dbd01.01.2006 15:41
Nu este cel mai frumos, insa este cel mai bun meci al Stelei in 2005: Steaua- Villareal 0-0

nu prea cred ca a fost cel mai bun meci... :?

AGRESSIVO198+101.01.2006 16:54

-cel mai frumos Steaua-dynamo 5-0

-cel mai urat psg-Steaua 5-0

cristianotopeanu01.01.2006 18:48

Vrea cineva PSG-Steaua '97 ? :)

Alex...01.01.2006 21:23

Steaua-Valencia, meciul asta a ridicat Steaua in ochii Europei...

«12»