FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cele mai frumoase/cele mai urate meciuri din 2005

«12»
Virgil27.12.2005 04:20

Meciul cel mai frumos al sezonului,cand Steaua a jucat fotbal total si a marcat 4 goluri,a fost cel cu Lens in grupele Cupei UEFA.

Bodanel27.12.2005 05:16

cel cu lens. nu are rival.

Alin_H27.12.2005 06:59

Steaua-Lens 4-0, indiscutabil. Toate meciurile sunt frumoase totusi, doar joaca Steaua. Daca Iacob marca pentru 3-0 in meciul cu Dinamo, ala ar fi fost cel mai tare. Nimic nu se compara cu umilirea javrelor. Ce s-a intamplat stim cu totii...

armanovici27.12.2005 07:28

Cel mai frumos cel cu Lens

 

Cel mai urat cu Rosenborg la trondheim(3-2) nici acum nu mi-am revenit complet!

dbd27.12.2005 07:34

exact...cel cu Lens...dar mi-a placut si cel cu Valerenga din norvegia...

Virgil27.12.2005 09:34

Cel mai jalnic meci,pe care desi nu l-am pierdut,a fost cel cu Vasluiul din ultima etapa a turului.

Teren sub orice critica,dezorganizare totala a echipei,pierderea a doua puncte si a primului loc.Pierderea titlului neoficial de campion de toamna.Etc.

Bogdan4Steaua27.12.2005 12:04

Cel mai frumos meci a fost cel cu Lens fara indoiala. Cel mai urat: Rosenborg - Steaua.

sorin_77727.12.2005 14:03

Daca e vorba de 2005 atunci cel cu Valencia e cel mai frumos, de unde l-ati scos pe asta cu Lens? De la fundul sacului lui Mos Craciun? :lol:

 

Cel mai urat, fara indoiala meciul cu Rosenbourg din deplasare... :cry: :cry: :cry:

dbd27.12.2005 15:50

da si cel mai urat cel cu Rosenbourg...

Adi27.12.2005 18:11

4-0 cu Lens si in general toate meciurile din grupele UEFA. Pentru ca in aceste 4 meciuri am realizat cat e de puternica Steaua si nu o spun doar pentru ca sunt stelist. Steaua trece de Herenven, de AZ/Betis la sigur si pe bune o vad undeva in semifinale/finala. Nu avem de cine sa ne temem. Roma, Hamburg sunt in cel mai rau caz(pentru noi) egalele Stelei.

Meth0dMan27.12.2005 19:17

Sa nu uitam totusi de Shalcke04 care e peste roma si hamburg ... parerea mea

Adi27.12.2005 19:38

Pe Schalke 04, iam vazut jucand live si nu pot spune ca m-au impresionat. Este o echipa buna, nu au jucatori fenomenali asa ca am putea lupta cu ei.... Nu te lua dupa meciurile din Ch.League, acolo e vorba de bani, multi bani, onoare, faima, Cupa UEFA e altceva pentru ei, un premiu de consolare. Fii sigur ca nu vor juca cu noi (sper totusi sa nu joace) cum au jucat cu PSV sau Milan

Bogdan4Steaua27.12.2005 19:47

Sa nu mergem neaparat pe aceasta idee. Asta e mai nou moda pe la caini: in afara de Steaua, restul echipelor nu joaca cu motivatie(aceasta este explicatia lor jalnica la succesele Stelei in UEFA). Chiar credeti ca celor de la Schalke nu le-ar conveni sa vada Cupa UEFA in vitrina lor cu trofee? Cupa UEFA nu reprezinta o competitie "de consolare". Normal, e o competitie mai slaba decat Liga Campionilor, insa eu unul prefer sa castigam Cupa UEFA decat sa terminam pe ultimul loc intr-o grupa in UCL(daca ar fi sa aleg eu).

cristianotopeanu28.12.2005 03:59

Bravo, cineva care chiar gandeste. In fine....

Bodanel28.12.2005 04:35

la fel zic si eu. sa luam Cupa UEFA ca luam si bani iar faza e ca PUTEM sa o luam.cel mai urat meci cel cu rosenborg din deplasare. nu cred ca a uitat cineva acel meci.

dbd28.12.2005 08:02

ma meciul a fost frumos...daca te uiti la el doar ca la un meci...adica din punctul de vedere al jocului...dar pe noi nu ne-a multumit scorul !!!

Bogdan4Steaua28.12.2005 10:47

Daca meciul tur se termina 1-0 pentru noi si la Rosenborg faceam 3-2 dupa ce eram condusi cu 3-0 am fi putut nominaliza acel meci la meciul anului. :)

sorin_77728.12.2005 11:09

sau daca se termina 3-3 la ei la sutul lui Radoi din lovitura libera, era intradevar meciul anului si Radoi ar fi putut culege laurii victoriei... Ce inseamna un gol... te facea din cel mai slab de pe teren, erou...

I.N.Money28.12.2005 14:54

Pai cel mai frumos joc din anul 2005 este indiscutabil cel cu Valencia,dar nici victoria cu Dinamo nu imi e indiferenta :lol: ,iar cel mai urat cel cu Rapidul asta toamna.

sorin_77728.12.2005 18:51

Cred ca mi-ai reamintit un meci intradevar urat, cel cu rapid... deci imi schimb parerea, asta este intradevar cel mai urat...

thomy30.12.2005 20:35

corect ... cel mai frumos Steaua-LENS 4-0 .... iar cel mai urat ... RAPID-Steaua 0-0

dbd31.12.2005 03:54

deci aci putem sa spunem si meciurile din deplasare nu ???

Ultras_Fever31.12.2005 07:45

De meciul cu Valencia ati uitat? pt mine fiecare meci a fost diferit si trait la alt nivel.

iancu dragosh01.01.2006 12:21

Nu este cel mai frumos, insa este cel mai bun meci al Stelei in 2005: Steaua- Villareal 0-0

latifundiarul01.01.2006 12:42

Steaua - Lens, cel mai frumos :wink:

«12»