care a dat ma vina pe trac la greseala lui abrudan?

prietene juca fotbal nu ruleta ruseasca. daca nu stii sa dai o pasa inapoi cand adversarul este la 3 metri de tine nu ai ce cauta la nivelul asta. cand joci intr-o catedrala a fotbalului trebuie sa fii concentrat 100% si sa dai tot si ceva in plus pe teren. aia este o greseala de amator.
pai cam asa sta treaba: era secunda 26, si noi dadeam a doua pasa la portar. iar pasa de la bicfalvi a fost mai mult decat incomoda si nepotrivita.
un sfat pentru Abrudan: invata de la Ghionea! la semifinala de Cupa UEFA cu rapid, a vrut sa scoata elegant mingea din aparare desi era foarte simplu sa respinga in aut, si am luat gol... omul s-a invatat minte de atunci: toate mingile le respingea direct in aut! din aut nu prea luam goluri, dar din pasele spre propriul portar am luat atatea goluri in ultimii ani, incat eu unul le-as pedepsi cu 10.000 euro! intreaba-l pe Zapata!