FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CFR CLUJ!

«12»
armanovici26.12.2005 18:46

Ar fi ceva normal...Nu incalca nici o regula...Ceva si mai normal ar fi ca unii sa inteleaga un lucru:sunt moderatori si administratori care mentin ordinea pe acest forum/site....cel mai bine ar fi ca fiecare sa isi vada locul..si sa citeasca regulamentul...

 

In rest...Sarbatori fericite si spor la postari!!

Dan_BKL26.12.2005 22:20

CFR Cluj fara Dorinel = 0

 

cred ca este destul de clara parerea mea despre CFR Cluj.

 

 

Dorinel ramai mereu in inima noastra a suporterilor stelisti!!!!!

AGRESSIVO198+127.12.2005 00:16

Armanovici

 

 

Eu zic sa incalci si tu o data regulamentul si sa inchizi topicu asta...pe mine nu ma deranjeaza Cluj ci c.f.r. ,imi aduce aminte de altii

dbd27.12.2005 07:17

:lol: :lol: :lol: ...lasa sa aiba si CFR clujul un topic pe site'ul nostru...

armanovici27.12.2005 07:25

pai daca ei nu au forum?nu fiti rai...ce mai conteaza un topic daca stai sa te gandesti ca le-am dat un Dorinel,un Martin Tudor???

dbd27.12.2005 07:47

:lol: :lol: :lol:

atunci se pare ca au bani...hai sa le cerem bani si pentru un topic :lol: :lol: :lol:

AGRESSIVO198+127.12.2005 07:54
pai daca ei nu au forum?nu fiti rai...ce mai conteaza un topic daca stai sa te gandesti ca le-am dat un Dorinel,un Martin Tudor???
sa le faca forum cine le-a facut cadou pe Munteanu si Tudor.
dbd27.12.2005 07:59

ba nu...sa le faca cadou chiar Munteanu si Tudor !!!

Virgil28.12.2005 13:02

CFR Cluj = provincia incepe sa-si arate virtutile.Sa vedem cat il vor tine pe Paszkaniy muschii.

Paszkaniy = cu o floare nu se face primavara.

dbd28.12.2005 13:22

:lol: :lol: :lol:

cata dreptate...dar de ce nu mai intra ala care a deschis topicu' ?

Motanu D28.12.2005 13:59

Bachus e de vina !

i.h.u.g.28.12.2005 21:19

voi nu va dati seama ca baiatul ala a intrat pe forum, a aruncat topicul asta si dupa aia a iesit si poate a facut asta si pe site-ul lui Dinamo sau rapid? si voi mai si raspundeti///

e absolut inutil...adica acuma omul poate sa intre mai tarziu si sa rada ca prostul in fata calculatorului de "ce gluma buna facut el cu aia dah pad site-ul suporterilor Stelei..." si eventual si un haulas-baulas... :twisted:

dbd29.12.2005 09:05

ba pe noi ne distreaza...mai ales ca e la discutii libere... :lol: :lol: :lol:

«12»