FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CFR CLUJ!

«12»
ForzaCFR Cluj25.12.2005 17:17

CFR Cluj!!!!!!

Motanu D25.12.2005 17:20

Si nu puteai sa pui topicul asta inutil la discutii libere ? Ce treaba are echipa aia cu Steaua ?!

D-lor moderatori, sesizati-va !

CuStEaUaSiDuPaMoArTe25.12.2005 17:22

poate la golf.... :roll:

SteauaToronto25.12.2005 17:23

Ca sa evitam banarea voi face 2 lucruri:

 

-Voi schimba numele topicului in CFR Cluj si

 

-Il voi muta la discutii liber

dbd25.12.2005 17:24

bravo !!! o decizie corecta si utila !!!

iar cat despre ce zice domnu CFR...vorba lui CuStEaUaSiDuPaMoArTe ...la golf...inot...

Motanu D25.12.2005 17:28

Eu cred ca ne face la Base-ball si la Fotbal American... Sau poate la Cricket, Snooker sau Tir cu Arcul.

Pentru ca la fotbal, slabe sanse...

Felicitari moderatorilor pentru promptitudine !

Bogdan4Steaua25.12.2005 17:28

Lasati mai omul sa viseze in continuare. Din partea mea sa fiti locul 2 dupa Steaua. Nu ma deranjeaza. :wink:

armanovici25.12.2005 17:30
Pentru ca la fotbal, slabe sanse...

Felicitari moderatorilor pentru promptitudine !

 

Atata timp cat este civilizat(chiar daca sunt sigur ca e sub influenta amicului Bachus) nu avem de ce sa il penalizam...Fiecare cu parerea lui...sa aduca si argumente!

dbd25.12.2005 17:30

da' mai dar el zice ca mai buna decat Steaua ...nu locul doi...asa ca fiind exagerat de optimist nu o sa i se inteplineasca visul !!! :lol: :lol: :lol: :twisted:

Motanu D25.12.2005 17:36
Fiecare cu parerea lui...sa aduca si argumente!

 

Astept cu nerabdare sa vina cu argumente. Chiar vreau sa vad cum reuseste el sa demonstreze ca CFR e peste Steaua !!!

dbd25.12.2005 17:42

se pare ca nu are !!! :lol: :lol: :lol:

sorin_77725.12.2005 18:26

eu cred ca e un ratacit pe internet... Cred ca a gresit site-ul sau ca nu a gasit decat Steaua... Suporterii CFR-ului nu au un forum? :o :o :o

dbd25.12.2005 18:29

si daca au cu ce ii ajuta forumul lor ??? :lol: :lol: :lol:

armanovici25.12.2005 19:26

NU AU!

Motanu D25.12.2005 19:28

Atunci se explica...

dbd26.12.2005 06:59

of saracii ... ce sa le faci ??? ... l-ati dat afara ??? sau doar un cartonas ceva ???

armanovici26.12.2005 08:48

nu l-a dat nimeni afara!

Motanu D26.12.2005 09:27

DAr amicul Bachus l-a parasit !

dbd26.12.2005 09:30

cine a fost Bachus ???tot unul cu CFR ???

Motanu D26.12.2005 09:38

Nu. E un prieten intim a lui Mircea Sandu !

dbd26.12.2005 11:38

:lol: :lol: :lol:

Alin_H26.12.2005 13:26

Inchideti forumul asta cu CFR. Site-ul asta parca se chema www.fcsteaua.ro, nu ? Inteleg libera exprimare, da nici chiar asa.

dbd26.12.2005 13:56

ai si putina dreptate...dar Sub titlul discutii libere scrie ca puteti discuta orice nu neaparat Steaua...

Motanu D26.12.2005 14:03

Numai ca in cazul de fata nu discutam nimic. :twisted: :twisted: :twisted:

dbd26.12.2005 14:23

:lol: :lol: :lol:

gandeste-te ce-ar fi daca ar veni de la fiecare echipa cate un suporter si ar deshide topic despre echipa lui !!! :lol: :lol: :lol:

«12»