Daca a venit la Steaua doar pentru Piturca,atunci bine ca pleaca...
Daca a venit la Steaua doar pentru Piturca,atunci bine ca pleaca...
Here we go...
Înainte de fiecare meci mi se spunea că nu fac ce trebuie, că nu stau bine in teren, că nu iau pozitia corectă fata de adversar. Ilie Dumitrescu mi s-a parut arogant si asta m-a deranjat. Mereu avea să imi reproseze cate ceva! Am inteles că nu mai era nevoie de mine si m-am conforma.
Important e să vin cu ceva bun pentru Craiova si să ajut echipa. Abia asteptam să revin acasa Nu m-am simtit bine să evoluez contra Unviersității, dar sunt profesionist si trebuia să joc la echipa de care eram platit. Am venit in primul rind pentru club, apoi pentru domnul Piturcă si pentru baieti. La Steaua mi-am aparat mereu sansele corect, dar se intimplă să ai si momente mai proaste. Vreau să evoluez bine in toate meciurile, să imi ajut coechipierii. Echipa e mai puternica a aratat-o si in Ghencea, de unde merita să plece cu toate punctele.
Exact cum am anticipat. Doar un oltean jegos. Hai pa si sper sa retrogradezi .
fara cuvantul oltean:)
fara cuvantul oltean:)
corect. scuze de pleonasm
Un oltean prost si fara caracter,asta e Dorel Stoica.Numai cand ii vad declaratiile din ultimele 2 zile,parca imi vine sa il aseman cu Trica
.
corect. scuze de pleonasm
Si Piturca e jegos, nu? Doar e oltean.
La fel si Mirel, este ?
Si Piturca e jegos, nu? Doar e oltean.La fel si Mirel, este ?
De la orice regula exista si exceptii .
Rar mi-a fost dat sa vad un om mai fatarnic decat Dorel 'Scoica'.De cand a plecat Piturca,a jucat cu frana de mana trasa.Ma bucur ca aplecat,era oricum lent,si sub ce avem acum la mijloc.