Steaua va juca un amical cu echipa lui Walter Zenga, Steaua Rosie Belgrad. Meciul va fi joi, 29 ianuarie 2006. Meciul va fi disputat in Cipru.
Steaua va juca un amical cu echipa lui Walter Zenga, Steaua Rosie Belgrad. Meciul va fi joi, 29 ianuarie 2006. Meciul va fi disputat in Cipru.
Va fi un meci interesant cu un adversar bun.
Daca tot veni vorba de amicale, mi-as dori ca pe 7 mai 2006, la 20 de ani de la marea performanta, sa intalnim intr-un meci amical pe Barcelona in Ghencea(inaugurarea noului gazon). Ar fi ceva fantastic, cel mai frumos cadou pe care ni l-ar putea face Steaua in anul urmator(alaturi de titlul 23 si un parcurs de exceptie in UEFA). :wink:
meci interesant de vazut .. sa'l vad si yo p Zenga la Steaua rosie :?
La cum ii stiu pe Walter si Oli, cred ca va fi un 1-0 sau un 0-0...
misto...si interesant amical...
Chiar ca o sa fie amical... :lol:
Meci bun pentru jucatorii nostri, sa l-i se zguduie un pic sarmaua in ei.
Cand Mihai Stoica greseste toata lumea ii sare in cap, acum pe nicaieri nu am vazut vreo multumire pentru ca ne-a aranjat acest meci.
Meci bun pentru jucatorii nostri, sa l-i se zguduie un pic sarmaua in ei.Cand Mihai Stoica greseste toata lumea ii sare in cap, acum pe nicaieri nu am vazut vreo multumire pentru ca ne-a aranjat acest meci.
Cred ca Zenga si Olaroiu au aranjat amicalul, nu Stoica.
Cand Mihai Stoica greseste toata lumea ii sare in cap, acum pe nicaieri nu am vazut vreo multumire pentru ca ne-a aranjat acest meci.
Daca a aranjat meciul ar trebui suspendat pentru ilicit sportiv ! :twisted: :twisted: :twisted: Insa nu MM este specialist in blaturi si aranjamente...
Daca el a pus la punct organizarea meciului, atunci este un lucuru normal. Orice presedinte de club / manager este responsabil sa aranjeze echipei sale amicale cat mai bune.
Daca ar fi organizat un amical cu Barcelona sau Chelsea atunci poate ca merita multumiri !
Meci de pregatire super... Cred totusi ca se va termina egal... 0-0 sau 1-1
Cand Mihai Stoica greseste toata lumea ii sare in cap, acum pe nicaieri nu am vazut vreo multumire pentru ca ne-a aranjat acest meci.
Daca a aranjat meciul ar trebui suspendat pentru ilicit sportiv ! :twisted: :twisted: :twisted: Insa nu MM este specialist in blaturi si aranjamente...
Daca el a pus la punct organizarea meciului, atunci este un lucuru normal. Orice presedinte de club / manager este responsabil sa aranjeze echipei sale amicale cat mai bune.
Daca ar fi organizat un amical cu Barcelona sau Chelsea atunci poate ca merita multumiri !
Daca ar fi sa gandim asa... ce rost mai are sa le mai multumim si baietilor ca ne aduc atatea bucurii prin calificarile si reusitele lor?!! Poate cand or bate pe Chelsea sau Barcelona sa le multumim, nu?!! Ce rost mai are sa mai mergem pe la stadion sa-i incurajam cu ehipele astea care nu sunt Chelsea si nici Barcelona, nu?!!
"Daca ar fi organizat un amical cu Barcelona sau Chelsea atunci poate ca merita multumiri !" DOAMNEEE
o sa fie un meci de test. nu cred ca e cazul sa ne ambalam asa. nu vreau sa supar pe nimeni dar un meci de pregatire ramane un meci de pregatire si nimic mai mult in afara faptului ca il vom revedea pe Zenga ca antrenor.
Daca ar fi sa gandim asa... ce rost mai are sa le mai multumim si baietilor ca ne aduc atatea bucurii prin calificarile si reusitele lor?!! Poate cand or bate pe Chelsea sau Barcelona sa le multumim, nu?!! Ce rost mai are sa mai mergem pe la stadion sa-i incurajam cu ehipele astea care nu sunt Chelsea si nici Barcelona, nu?!!"Daca ar fi organizat un amical cu Barcelona sau Chelsea atunci poate ca merita multumiri !" DOAMNEEE
E clar ca n-ai inteles ideea. Am zis ca MM a facut ceva NORMAL, nu iesit din comun. Atat. Nici nu cred ca MM a aranjat acest meci. Dar nu conteaza.
Hai sa-i multumim si lui Gigi ca vrea sa-l vanda pe Ogararu. Ca doar vrea binele echipei, vrea sa existe bani in cont...
Cat despre meciurile cu echipe mari... pai tu vrei sa ne comparam cu Steaua Rosie sau cu Halmstadts sau cu Chelsea si Barcelona ?!
Eventual hai sa-i ridicam o statuie lui MM pentru acest meci !!!
Daca o dam la suceala si interpretam orice cuvant ajungem ca jurnalistii-fomistii. Eu sunt mai greu de cap si nu inteleg cum a "facut ceva normal" cand putea foarte simplu sa faca ca si in iarna asta sa intalnim ceva de genu echiplor din Elvetia sau alte cacaturi care se baga la turneul din Cipru. Crevna Zvesda chiar reperezinta ceva pe langa echipele cu care am organizat amicaluri in ultimii ani. Ai zis:"Nici nu cred ca MM a aranjat acest meci." Da-mi te rog un nume, o persoana care putea sa aranjeze acest meci? Daca zici Zenga+Olaroiu au vorbit ei si s-au inteles... poti sa ma si injuri ca nu mai raspund postului.
Ai mai zis:"Cat despre meciurile cu echipe mari... pai tu vrei sa ne comparam cu Steaua Rosie sau cu Halmstadts sau cu Chelsea si Barcelona ?!"
Din princiupiu nu poti sa compari Steaua Rosie cu Halmstatds, iar ca sa compari Steaua Bucuresti cu Chelsea... compari pe ce principiu si cum? Cum propui sa ne comparam cu Chelsea sau Barcelona? Daca zici ca vrei sa ne comparam cum s-a comparat Pooli cu Juve... iar poti sa zici ce vrei,ma injuri ca nu-ti raspund.
Ai mai zis:"Hai sa-i multumim si lui Gigi ca vrea sa-l vanda pe Ogararu." Explica-mi legatura cu restul propozitiilor spuse de tine si cu meritul lui Mihai Stoica in a organiza acest meci.
"Eventual hai sa-i ridicam o statuie lui MM pentru acest meci !!!" - cine a zis sa-i ridicam o statuie? dar sa recunoastem meritul lui, ca atunci cand greseste apar 100 topicuri cu 100 sondaje:"tre sa plece Meme" sau "cine e mai antipatic" in care nume care fac parte din clubul nostru sunt comparate cu Borcea sau eu mai stiu cu ce butelie (petarda) ca el.
Si totul a plecat de la:"Daca ar fi organizat un amical cu Barcelona sau Chelsea atunci poate ca merita multumiri !" careia nici acum nu i-am deslusit intelesul... CUM adica daca aranjeaza cu Chelsea sau Barcelona POATE AR TREBUI SA-I MULTUMIM? POATE?! nici atunci nu ai fi multumit...
exact...va fi un scor egal...
Totusi, ce ziceti de un amical cu Barcelona la 20 de ani de la marea performanta? Un fel de reeditare a finalei din '86. Ar fi ceva extraordinar. Poate ne aude cineva din conducere.
super idee...!!! ![]()
![]()
![]()
Pai daca imi amintesc eu bine s-a facut un amical in 1996,la 10 ani dupa finala.
serios ???
dar acu e imposibil...cred eu...e cam greu sa o aduci pe Barcelona aci... :lol: :lol: :lol:
Impossible is nothing... :wink:
hai ca ne-am cam indepartat de ideea topicului...adica dspre meciul cu Steaua si Steaua Rosie...
stie cineva pe ce canal il da ??? si cand e ???
Banuiesc ca amicalul va fi transmis de TV Sport.
degeaba ca nu prind... :cry: :cry: :cry:
Nu poti face rost de un kit Digi TV, Max TV sau Focus?
aici unde sunt eu ??? in nici un caz !
:cry: