Avand in vedere ca din punct de vedere acustic stadionul Ghencea este NO.1 in Romania, de multe ori Ghencea fiind recunoscut ca un infern de catre adversari, din cauza atmosferei senzationale create de suporterii nostri , as propune ca din sezonul urmator sa incepem sa folosim celebrele VUVUZELE de le folosesc africanii la cupa mondiala. Imaginati-va un meci Steaua-Dinamo cu stadionul plin, iar pe langa presiunea obisnuista sa mai folosim si VUVUZELELE, sau la orice alt meci la care este nevoie de presiune suplimentara pe adversar .
Toate cele bune !!!


