Nu ma lasa yahoo-ul.
Mi-l imprumuti pe al tau?
Si ca sa nu fiu off topic : Oare astuia ii place mamaliga?
Sau castravetii murati
(tot marca Stoichkov) - in caz ca la el bateai apropo-ul.
In rest, mi se pare destul de bine ca poate juca si ca mijlocas, inseamna ca le are cu mingea, nu o bubuie de cum o prinde.
