Steaua,campioana Romaniei,anul acesta in primavara prestatie f buna in Cupa UEFA,apoi castigarea campionatului,in toamna un nou parcurs european stralucit!!!Si dupa toate acestea sa apari in topul rusinii sau al deceptiilor in cel mai bun ziar sportiv romansc gsp?interesant... :?:
