FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua in topul rusinii gsp

«12»
looley!23.12.2005 21:14

Steaua,campioana Romaniei,anul acesta in primavara prestatie f buna in Cupa UEFA,apoi castigarea campionatului,in toamna un nou parcurs european stralucit!!!Si dupa toate acestea sa apari in topul rusinii sau al deceptiilor in cel mai bun ziar sportiv romansc gsp?interesant... :?:

Bogdan4Steaua23.12.2005 21:21

Am fost votati de doi tehnicieni. Unul dintre ei este probabil Victor Piturca, pentru ca vede cum Steaua merge bine in Europa si in campionat dupa plecarea sa de la echipa si il cam roade ceva la inima. Nu stiu cine e cel de-al doilea: poate Ionut Popa scapat din abator. :wink:

reddog23.12.2005 21:23

Dar de ce Ionut Popa? El a declarat sus si tare ca e stelist in adancul sufletului.

Si pana la urma ce mai e si cu porcaria asta cu sapte mii de desemnari si titluri?

Cica Dinamo e cea mai fair play echipa, de asta ce spuneti?

Bogdan4Steaua23.12.2005 21:25
Cica Dinamo e cea mai fair play echipa, de asta ce spuneti?

 

E o alta aiureala. Nu ca Steaua ar fi cea mai fair play.

reddog23.12.2005 21:26

Pai vezi? Pana la urma toate chestiile astea sunt niste aiureli. Dar daca nu ar fi despre ce am mai discuta noi acum ca nu avem somn? :wink:

Bogdan4Steaua23.12.2005 21:28

Da, aici ai dreptate. Totusi, as fi curios sa aflu numele celor doi antrenori. Unul poate fi Piturca. Dar celalalt? Sper ca nu Dorinel....

reddog23.12.2005 21:29

Pai si doua voturi v-a adus aceasta desemnare? Ciudat.

Motanu D23.12.2005 21:31

Cred ca al doilea e Rednic... insa dupa cum am jucat cu Vasluiul are motive !

Iar I. Popa e oricum numai antistelist nu !

Bogdan4Steaua23.12.2005 21:31

Nu. Nu am castigat acest "premiu" ci ne-am clasat pe locul 7 cu 2 voturi/puncte. Dar am intrat in acest top datorita nominalizarilor celor doi tehnicieni "binevoitori".

armanovici23.12.2005 21:32

In concluzie pana la urma totul este o aiureala si un sifon...avem presa slab pregatita care a copiat tot ce a fost mai prost pentru educarea publicului si tot ce a fost mai bun pentru tiraj(a se citi Bbani) ...Chiotea mi se lauda intr-o coresponenta ca a facut specializarea la The Sun...Pai 'the sun' e unul din cele mai proaste cotidianedin anglia chiar daca e citit de 'jde milioane de oameni...santieristii sunt primi care il cumpara pentru fata de la pagina 3 si romanii il considera fituica sfanta tocmai pentru ca vine de la Londra...

reddog23.12.2005 21:35
Nu. Nu am castigat acest "premiu" ci ne-am clasat pe locul 7 cu 2 voturi/puncte. Dar am intrat in acest top datorita nominalizarilor celor doi tehnicieni "binevoitori".

 

Si cine v-a surclasat? Eu nu m-am informat pe acest subiect, deci help... :wink:

Bogdan4Steaua23.12.2005 21:39

1.Nationala

2.Cl. Raducanu

3.FC Vaslui

4.U Craiova

5.M. Sandu

6.Andrei Cristea

AGRESSIVO198+123.12.2005 21:43

o rusine acest top

reddog23.12.2005 21:49

Eu as fi curios sa aflu cum a fost stabilit acest top, pe ce temei...

IONUTZ-CIPRIAN24.12.2005 04:34

:evil: Intrai pe site la GSP si era sa votezi in stanga,deci toti care vroiau sa voteze aveau o lista imensa din care votai pe cine vroiai,am votat si eu pe"blocnotes"....daca rezultatele sunt luate dupa votul ala...ne dam imediat seama cine ne putea vota numai de bine...!!!!!! :twisted:

juristcris24.12.2005 08:30

Da, intr-adevar, este o rusine sa ajungi fara gol primit in primavara europeana si sa practici cel mai spectaculos fotbal din tara... Rusine Piti, daca tu ai votat asta!!!

Bogdan4Steaua24.12.2005 08:54

Am primit voturi doar din partea antrenorilor. Nu din partea cititorilor, redactorilor, sau capitanilor de echipa.

meshteroo24.12.2005 08:55

@Bogdan4Steaua

Asa cred si eu...

dbd24.12.2005 09:09

nu sunt sanatosi cei care au spus asta...

Bodanel24.12.2005 11:09

topu e de kk. cum naiba a luat Mutu premiul pentru cel mai bun jucator. face tusa da 5 goluri si gata. sa ma lase cu topu' lor ca nu face 2 bani. ma-m lamurit cu toate ca cunosc unul dintre oamenii de la gazeta si am tot respectul pt el dar topul PUTE

dbd24.12.2005 11:11

ai dreptate...probabil e mana cuiva ... :roll:

I.N.Money24.12.2005 11:49

Are vreun rost sa comentam aberatile presei?? daca Mutu a iesit jucatorul anului mai are rost sa vorbim de logica acestui top? sa le fie rusine...

sorin_77725.12.2005 08:51

O aberatie. Sunt voturi rautacioase, pe mine nu ma afecteaza nici cat am negru sub unghie... O rusine...

dbd25.12.2005 17:06

deci topic inchis ???

Adi27.12.2005 19:25

Poate se astepta lumea sa castigam Cupa UEFA anul trecut si i-am dezamagit :lol: :lol: :lol:!!!

 

Cum a ajuns Mutu cel mai bun jucator al anului 2005 daca la juve din ianuarie pana in septembrie a bifat 25 minute cu Cagliari si vreo 2 3 amicale. Si ce e cu inventia asta "Mutu titular la juventus"--- cand oboseste nedved sau camoranesi DA

«12»