FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai bun post TV

«12»
AGRESSIVO198+123.12.2005 21:57

Motane ce se mai aude cu pozele mele?

FANATIK RED-BLUE24.12.2005 04:24

Si eu va rog in calitate de autor sa nu va indepartati de cal mai bun post TV al anului 2005. :D

AGRESSIVO198+124.12.2005 10:19

stelistule_1000 pe ce segmente de varsta faci sondaju ca mie de ex imi place TVR Cultural da nu l-am gasit sa-l votez

dbd24.12.2005 11:19

nici macar varianta altul nu o ai !!! :lol: :lol: :lol:

meysa24.12.2005 14:13

Pro TV am votat ..dar mai bine bagai si acasa :wink:

meshteroo24.12.2005 14:33

@meysa

Lacrimi de parlireeee... :lol:

:evil: DOAMNE FERESTE!!!

meysa24.12.2005 20:11

eee..nu ma mai uit de mult!!! din pacate. :wink:

FANATIK RED-BLUE29.12.2005 19:54

Aoleu, Pro TV conduce la pool.

In afara de unele filme de buna calitate, care de la un timp sunt extrem de rare si a ligi Campionilor :D nu iese cu nimic in evidenta acest post, mai bine spus iese in evidenta cu prostul gust.

 

Preferatele mele: Discovery [history, travel] Eurosport,

Bogdan4Steaua29.12.2005 23:33

Cred ca vorbim aici despre canale de interes general ca sa zic asa, adica programe care cuprind o paleta bogata formata din filme, sport, muzica, documentare, emisiuni, etc.; Discovery sau Eurosport sunt canale profilate pe anumite segmente.

Daca ar fi dupa mine as alege doar canalele de sport. :D

Totusi, dintre cele mentionate in poll aleg si eu Pro TV. In special pentru meciurile din Liga Campionilor. :wink:

aykut05.01.2006 06:17

Pro TV si Prima

IONUTZ-CIPRIAN05.01.2006 08:21

:evil: XXL :twisted:

misha05.01.2006 08:31

Telesport - cel mai bun :twisted: :twisted: :lol:

«12»