Motane ce se mai aude cu pozele mele?
Motane ce se mai aude cu pozele mele?
Si eu va rog in calitate de autor sa nu va indepartati de cal mai bun post TV al anului 2005. ![]()
stelistule_1000 pe ce segmente de varsta faci sondaju ca mie de ex imi place TVR Cultural da nu l-am gasit sa-l votez
nici macar varianta altul nu o ai !!! :lol: :lol: :lol:
Pro TV am votat ..dar mai bine bagai si acasa :wink:
@meysa
Lacrimi de parlireeee... :lol:
:evil: DOAMNE FERESTE!!!
eee..nu ma mai uit de mult!!! din pacate. :wink:
Aoleu, Pro TV conduce la pool.
In afara de unele filme de buna calitate, care de la un timp sunt extrem de rare si a ligi Campionilor
nu iese cu nimic in evidenta acest post, mai bine spus iese in evidenta cu prostul gust.
Preferatele mele: Discovery [history, travel] Eurosport,
Cred ca vorbim aici despre canale de interes general ca sa zic asa, adica programe care cuprind o paleta bogata formata din filme, sport, muzica, documentare, emisiuni, etc.; Discovery sau Eurosport sunt canale profilate pe anumite segmente.
Daca ar fi dupa mine as alege doar canalele de sport. ![]()
Totusi, dintre cele mentionate in poll aleg si eu Pro TV. In special pentru meciurile din Liga Campionilor. :wink:
Pro TV si Prima
:evil: XXL :twisted:
Telesport - cel mai bun :twisted: :twisted: :lol: