FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai bun post TV

«12»
FANATIK RED-BLUE22.12.2005 16:27

Multumesc Meshteroo pentru ca mi-ai spus cum sa fac un sondaj! Iata primul meu sondaj...

Motanu D22.12.2005 16:30

Tare frate. Si te mai superi cand zic ca deschizi threaduri ca sa te aflii in treaba...

Uite ce zice regulamentul:

"Nu creati threaduri pe banda rulanta, unele sub altele, doar pentru a va vedea numele scris pe Forum."

AGRESSIVO198+122.12.2005 16:38

poate il intereseaza rating-ul nu?

meshteroo22.12.2005 16:40

Eu zic ca-i un thread bun...cu placere StelistUL_1000! :wink:

Motanu D22.12.2005 16:41

Sa fie...

Oricum ai omis esentialul: nu ai pus la Optiuni OTV. Pai se poate ?! :twisted: :twisted: :twisted:

FANATIK RED-BLUE22.12.2005 16:41
Eu zic ca-i un thread bun...cu placere Stelist_1000!
Regret, ma cheama stelistul_1000 nu stelist_1000
AGRESSIVO198+122.12.2005 16:43

dar ce spuneti de cea mai scumpa piata Berceni,Obor sau MILITARI?

meshteroo22.12.2005 16:51
Regret, ma cheama stelistul_1000 nu stelist_1000

Nu cred ca asa scrie in certificatul de nastere...sau in buletin...dar acum e mai bine? :wink:

Motanu D22.12.2005 16:56
dar ce spuneti de cea mai scumpa piata Berceni,Obor sau MILITARI?

 

Sau cine e mai bun: Dobrin, Balaci sau Hagi ?

dbd22.12.2005 16:59

eu de aci prind tvr1 ...tvr2 ...si tvri ...

:(:(:(

asa ca ...

AGRESSIVO198+122.12.2005 17:02
eu de aci prind tvr1 ...tvr2 ...si tvri  ...

:(  :(  :(  

asa ca ...

eu sunt in spania si prind doar tvri prin satelit tu cum prinzi si tvr1 si tvr?si in ce tara locuiesti?
dbd22.12.2005 17:05

nu vezi ca sunt la mama naibii...ma rog...in azerbaidjan...prin caucaz...pai tot prin antena satelit...oricum de aci am auzit ca daca iei o antena de aia cu diametru d 3.6 m parca prinzi si antena 1 !!! :)

AGRESSIVO198+122.12.2005 17:13

pe ce satelit prinzi tvr1 si tvr2 si ce frecventa?

dbd22.12.2005 17:17

aaa...ma interesez pana maine seara...si iti spun pe private...ok ??? :)

FANATIK RED-BLUE23.12.2005 03:54

Intrebare: de ce nu va deschideti voi 2 un topic in care sa vorbiti despre sateliti si programele care le prindeti?

misha23.12.2005 03:58
Intrebare: de ce nu va deschideti voi 2 un topic in care sa vorbiti despre sateliti si programele care le prindeti?

 

ei nu sunt ca tine...nu deschid topicuri doar ca sa se "bage in seama" :roll:

dbd23.12.2005 06:15

ms misha... :)

stai linistit stelistul_1000 ca acu vorbim la private...si scuza-ne ca ti-am " invadat " topicul !!! :lol: :lol: :lol:

:)

FANATIK RED-BLUE23.12.2005 06:16
ms misha... :)  

stai linistit stelistul_1000 ca acu vorbim la private...si scuza-ne ca ti-am " invadat " topicul !!! :lol:  :lol:  :lol:  

:)

Nu-i nimic... Umpic de tot ma suparasem dar nu-i nimic...
AGRESSIVO198+123.12.2005 09:43
Intrebare: de ce nu va deschideti voi 2 un topic in care sa vorbiti despre sateliti si programele care le prindeti?
mi se pare ca suntem on topic,vorbim de posturi TV nu?
dbd23.12.2005 11:18

ai dreptate...cat de cat...

AGRESSIVO198+123.12.2005 12:10

merci Dracula pt frecvente

dbd23.12.2005 15:27

cu placere si sper sa prinzi si tu tvr1 si tvr2 ca sa poti revenii pe acest topic si sa scrie ca le votez caci nu am alta solutie !!! :lol: :lol: :lol:

armanovici23.12.2005 21:35

On topic please...si pentru orice alte intrebari legate de regulament va rog adresati-va cu incredere stimbilului domn user "Motanu D"

AGRESSIVO198+123.12.2005 21:41

te rog sa nu-l ironizezi

Motanu D23.12.2005 21:45

Asadar, domnilor useri, va rog sa-l ascultati pe stimabilul domn moderator armanovici si sa nu mai incalcati regulamentul !

«12»