FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O vitrina de trofee

«12»
AGRESSIVO198+122.12.2005 13:52

Cand vom avea si noi o vitrina ca trofee sunt destule? sa vada si cainii si senegalezii din giulesti CUPA CAMPIONILOR in realitate ca la TV s-au saturat.

dbd22.12.2005 13:54

spune-i lui Jiji... :lol: :lol: :lol:

AGRESSIVO198+122.12.2005 13:55

daca el nu se simte eu nu pot sa-l oblig

dbd22.12.2005 13:57

:lol: :lol: :lol:

spune-i lui Andone sa rada de noi ...ca poate il va afecta pe Jiji...

AGRESSIVO198+122.12.2005 14:00

de ce sa rada Andone ca ei chiar daca ar avea vitrina nu prea vad ce sa puna in ea(mai ales cu ce a castigat Andone)

dbd22.12.2005 14:02

ma rog...

dar chiar nu avem o vitrina ??? :? 8O

AGRESSIVO198+122.12.2005 14:06

deocamdata nu dar se pare si sper ca va face Jiji una si asta probabil o data cu castigarea CUPEI UEFA anul asta

dbd22.12.2005 14:12

Doamne Ajuta !!!

AGRESSIVO198+122.12.2005 16:05

totusi ma rog sa fie construita sa fim mandri cand intram inauntru,cum am vazut la barca

dbd22.12.2005 16:14

ar trebui sa fie pazita de hingheri...ca sa nu fie umpluta cu bele de javre... :lol: :lol: :lol:

IONUTZ-CIPRIAN22.12.2005 16:16

:evil: O idee geniala cu vitrina de trofee,avem ce arata si cu ce ne mandri in Romania si in lume.Asa mai intram si noi in randul echipelor mari,nu ca nu am fi,dar din punctul asta de vedere nu suntem pusi la punct,ar mai stadionul...dar in fine sa nu bat campi..BAFTA!!!! :twisted:

dbd22.12.2005 16:17

cred ca ii e frica lui Jiji sa puna cupele alea in vitrina... :lol: :lol: :lol:

IONUTZ-CIPRIAN22.12.2005 16:22
ar trebui sa fie pazita de hingheri...ca sa nu fie umpluta cu bele de dinamovisti... :lol:  :lol:  :lol:

:evil: Super BASE ar trebui sa pazeasca vitrina ca el a fost cel mai mare luptator impotriva cainilor cand era primar!!!Oricum o sa se sperie si purecii de pe ei cand o sa vada atatea trofee!!!!!De ce ar trebui sa-i fie frica? :twisted:

dbd22.12.2005 16:25

Amin fiule !!! :lol: :lol: :lol:

da chiar poate cineva sa aduage la acest subiect palmaresul Stelei ???

AGRESSIVO198+122.12.2005 16:28

lasand caterinca deoparte cred ca chiar e nevoie si trebuie facut ceva si asta doar [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] cred ca va face

dbd22.12.2005 16:30

da chiar [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] a jucat in meciul de finala cu Barcelona ???

Motanu D22.12.2005 16:31

Pai cine a transformat primul penalty ?

IONUTZ-CIPRIAN22.12.2005 16:31

:evil: Macar se gandeste la chestia asta,si daca nu ,cine o sa-i dea idea?Am scris mai sus ca ar fi GENIAL sa avem o vitrina cu trofee!! :twisted:

AGRESSIVO198+122.12.2005 16:32

daca nu atunci cine a inscris golul victoriei?normal ca a jucat.

dbd22.12.2005 16:34

ok...mersi..dar eu nu am prins vremurile...si nici nu am vazut videourile toate... :D ...mai ales ca am fost tot pe drumuri...

Motanu D22.12.2005 16:45

Dac zici ca nu stii prea multe despre finala ma simt dator sa precizez cateva elemente:

1. Golurile au fost marcate de [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] si Balint.

2. Ducadam a salvat 4 penaltiuri.

3. T. Stoica a fost suspendat pentru finala.

4. Iordanescu a jucat desi era antrenor secund.

 

Daca vrei sa vezi finala vb cu moderatorii, parca zicea unul din ei ca o are pe DVD...

AGRESSIVO198+122.12.2005 16:47

fa rost de finala ca o sa ai ce vedea

dbd22.12.2005 16:55
1. Golurile au fost marcate de [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] si Balint.

2. Ducadam a salvat 4 penaltiuri.

3. T. Stoica a fost suspendat pentru finala.

4. Iordanescu a jucat desi era antrenor secund.

 

ms mult...doar una dintre aceste elemente o stiam... :)

sorin_77723.12.2005 04:29

Poate ca o data cu refacerea gazonului se va amenaja si o vitrina cu trofee in incinta... Cred ca intradevar [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] poate sa demareze ceva in acest sens...

I.N.Money23.12.2005 04:59

O lovitura de imagine ar fi crearea unui muzeu special pentru Clubul nostru cum au marile echipe,insa e destul de greu sa existe asa ceva la ora actuala in Romania

«12»