e imposibil sa uiti o asemenea data
Eu unul nu pot sa retin datele. Pot sa tin minte meciuri, faze, multe alte lucruri... Dar date nu !
e imposibil sa uiti o asemenea data
Eu unul nu pot sa retin datele. Pot sa tin minte meciuri, faze, multe alte lucruri... Dar date nu !
Nici-o problema,se intampla.Eu de pilda uit uneori ,date mult mai importante.
ok...ok... nu te supara...eu doar vroiam sa ajung la ideea ca a murit cineva la acel meci... :?
Nici-o problema,se intampla.Eu de pilda uit uneori date mult mai importante.
Dar niciodata data asta.24.02.e o data speciala pentru mine.
Dar nu mai speciala decat 07.05.1986 !
mah pe aia multi dintre noi nu am simtit-o live...dar 24.02... ![]()
Eu unul am trait-o live, si desi eram f mic (nici nu pot sa-mi amintesc meciul...) nu cred ca o voi uita vreodata...
Insa vor veni destule zile si mai importante decat 24.02.
Doamne Ajuta !!! Speram cu totii !!!
care?si de ce?Poate-poate mai finanteaza Gigi Becali vreo 10 mii de locuri pe stadion si-l mai si acopera... cum ar arata stadionul in cupele europene si cum s-a auzi Steaua-victorie? vise, vise...
Sunt cativa jucatori care nu-si merita banii.
In primu rand scuze ca nu am argumentat din primul post. Parerea mea ca:
1) Petre Marin 47.500 (jucator cu sut bun apare repede in fata careului advers, tehnica pilaf, recuperare mai nimic, mic de statura + nesu a crescut mult in valoare
2) Dinita 43.750 (se zbate aiurea pe teren, nu gaseste golul de cand era tataia flacau, la Sportul juca pe salariu jumatate si era golgeter
3) Cernea 42.500 (unul dintre cel mai prafi portari de dupa tibi-autogol-scurt, saracul cred ca are o coasta rupta, sau partea stanga a corpului mai grea ca dreapta ca numai pe stanga s-a aruncat in meciul cu ciorles2
Despre Cristea: jucator pe care o sa-l iubesc mereu desi acum nu mai pune suflet mai deloc. nu-si merita banii castigati in momentul de fata
Despre Florentin Dumitru: tehnica foarte buna, centrati perfecte, foarte muncitor, pacat cu accidentarea, sper intr-o revenire la forma maxima, probabil o imprumutare catre cfrcluj pana la vara l-ar face din nou fotbalistul atat de drag mie.
exact...cata dreptate...asta vroiam si eu sa zic...dar mi-era lene sa scriu... :lol: :lol: :lol: