FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rc Lens

«12»
Maye01.06.2010 19:36

Sub conducerea asta mi-as dori doar despre nimic sa vorbim :)

RobYnho01.06.2010 19:38
Sub conducerea asta mi-as dori doar despre nimic sa vorbim :)

 

Steaua nu inseamna doar mizeria aia de fotbal.

Maye01.06.2010 19:47

Pai ma refer la fotbal , pentru ca aici se manifesta aceasta conducere bolnava.

RobYnho01.06.2010 19:54
Sub conducerea asta mi-as dori doar despre nimic sa vorbim :)

 

Adica despre fotbal. Acum am inteles.

Daniel-Ionut01.06.2010 19:55

Faceti 50 de mii de pagini la o echipa de cacao... treceti ma la Real Madrid, acolo echipa :shifty:

RobYnho01.06.2010 19:57
treceti ma la Real Madrid, acolo echipa :shifty:

 

Cauta-ne p'acolo.

Maye01.06.2010 20:01
Adica despre fotbal. Acum am inteles.

Neintelegatorule si neintelesule.

 

Faceti 50 de mii de pagini la o echipa de cacao... treceti ma la Real Madrid, acolo echipa :shifty:

Nu discutam pe topicul unui SRL.

blindica03.06.2010 09:56

Super echipa RC LENS,si-acum daca il prind pe Zapata in forma lui cand ia gol de la 35m,tot nu marcheaza.

Stadionul lor,Felix Bollaert,in schimb,mi se pare unul dintre cele mai cochete din Europa.

Oricum,Franta pentru 2016 are stadioane din plin,are totul.

Stadionul celor de la OSC Lille are o arena de fotbal indoor situata sub suprafata de joc,asa ca...

MoWeed03.06.2010 10:20

Pai daca nu ma insel pe Felix Bollaert s-a jucat si in 1998

blindica03.06.2010 10:51

@Moweed : Nu mai tin minte,cred ca s-a jucat.In mare parte au aceleasi stadioane,sunt stadioane simbol.Spre exemplu cred ca stadionul lui Bordeaux are peste 100 de ani,daca nu ma insel.

Ori stadionul lui OM ,Velodrome,prin arhitectura sa ramane deosebit.

«12»