FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Amintiri din copilarie

«12»
FANATIK RED-BLUE22.12.2005 04:23

Haideti sa mai povestim si noi ce am mai facut prin copilarie... Eu am fost in clasele 1-4 cel mai bun elev. La zece ani am mers pentru prima oara in Ghencea. :D

Motanu D22.12.2005 07:50

Si ce treaba are asta cu Steaua sau cu suporterii ei ? Ma tem ca deschizi topicuri doar ca sa te aflii in treaba !

Nu cred ca asta e scopul forumului !

FANATIK RED-BLUE22.12.2005 08:39
Si ce treaba are asta cu Steaua sau cu suporterii ei ? Ma tem ca deschizi topicuri doar ca sa te aflii in treaba !

Nu cred ca asta e scopul forumului !

Daca vrei sa sti asta e sectorul discutilor libere. "Se poate discuta orice, nu neaparat fotbal sau Steaua." asa ca scuteste-ma!
armanovici22.12.2005 16:05

Are dreptate...fiecare isi poate spune parerea aici,indiferent ca e legata de sport/fotbal/Steaua sau nu!

 

Bafta la scris!

meshteroo22.12.2005 16:08

Cand a jucat Steaua cu Olimpia in SM stateam langa galeria Olimpiei cu tata si strigam "Hai Steaua!"...toti din galerie se uitau la mine si zambeau fiindca eram in cls. a III-a.

Motanu D22.12.2005 16:25

Citez din regulament:

"Nu creati threaduri pe banda rulanta, unele sub altele, doar pentru a va vedea numele scris pe Forum."

 

Ma tem ca scopul acestui thread este cel mentionat mai sus. In rest e dreptul fiecaruia sa se exprime liber !

Grinch22.12.2005 16:36
Citez din regulament:

"Nu creati threaduri pe banda rulanta, unele sub altele, doar pentru a va vedea numele scris pe Forum."

 

Ma tem ca scopul acestui thread este cel mentionat mai sus. In rest e dreptul fiecaruia sa se exprime liber !

 

Aici are dreptate !

AGRESSIVO198+122.12.2005 16:36
Citez din regulament:

"Nu creati threaduri pe banda rulanta, unele sub altele, doar pentru a va vedea numele scris pe Forum."

 

Ma tem ca scopul acestui thread este cel mentionat mai sus. In rest e dreptul fiecaruia sa se exprime liber !

cred ca ai dreptate dar nu te poti impune ci doar iti dai cu parerea nu?
Motanu D22.12.2005 16:40

Evident ca imi dau cu parerea. Totul ramane la latitudinea moderatorilor. Eu doar am exprimat o parere. Atata tot !

FANATIK RED-BLUE22.12.2005 16:45

Ce zarva am creat... Scuze dar ce are acest topic?

Motanu D22.12.2005 16:46

Nimic, doar ca nu-i vad rostul. Atata tot !

AGRESSIVO198+122.12.2005 16:49

singurul motiv de discutie e zarva pe care spui ca ai creat-o in rest nici unul.

dbd22.12.2005 17:02

Propun pe Motanul D ...MODERATOR sau ADMIN !!! :):):)

De la un timp a inceput sa fie mai rau decat moderatorii si adminii :? :? :? :lol: :lol: :lol:

dbd22.12.2005 17:02

de ce oare ??? :roll:

Motanu D22.12.2005 17:04

Pai avem si moderatori rai, si moderatori buni... nu cred ca este nevoie de mine !

Si in plus sunt si eu moderator pe un forum...

AGRESSIVO198+122.12.2005 17:04

nu e rau ci cred ca are dreptate

dbd22.12.2005 17:07

ok...glumeam...deci esti moderator pe undeva nu ???

d'aia de comporti asa :wink:

Motanu D22.12.2005 17:11

Nu de aia. Pur si simplu mi-am exprimat o parere...

dbd22.12.2005 17:12

ok...apropo de topicul asta ...pai ce amintiri sa am daca sunt inca ( , ) copil !? :lol: :lol: :lol:

brav022.12.2005 18:31

Mdaaaa si eu cand eram mic nu-mi placea sa ma joc in nisip, in clasa 1 am venit pe jos de la scoala din prima zi, in clasa a 4a ma uitam dupa fiica invatatoarei care era a 8a, prima data m-am imbatat la 12 ani, si la mine acasa aveam "doi motocei de blana de crapau matzele jucandu-se cu ei", primul pachet de tigari pe care l-am fumat a fost unu' furat, prima data cand am intrat pe forum pe fcsteaua cred ca am dat "new topic" in loc de "post replay", din cand in cand mai joc texas poker si sunt bun, afara s-a oprit din nins...

Na belea ce-am scris.

 

Mesajul nu este o ofensa asupra nimanui.

Motanu D22.12.2005 18:32

Insa este o replica pe masura !

AGRESSIVO198+122.12.2005 21:33
Mdaaaa si eu cand eram mic nu-mi placea sa ma joc in nisip, in clasa 1 am venit pe jos de la scoala din prima zi, in clasa a 4a ma uitam dupa fiica invatatoarei care era a 8a, prima data m-am imbatat la 12 ani, si la mine acasa aveam "doi motocei de blana de crapau matzele jucandu-se cu ei", primul pachet de tigari pe care l-am fumat a fost unu' furat, prima data cand am intrat pe forum pe fcsteaua cred ca am dat "new topic" in loc de "post replay", din cand in cand mai joc texas poker si sunt bun, afara s-a oprit din nins...

Na belea ce-am scris.

 

Mesajul nu este o ofensa asupra nimanui.

Frumoasa copilarie si vezi,ai gasit si un topic unde s-o expui.
FANATIK RED-BLUE23.12.2005 03:50

Vedeti ca sunt si eu bun la ceva... Daca vreti mai deschid un topic pentru propuneri de moderatori (ca am vazut ca asta faceti pe topicul meu.)

IONUTZ-CIPRIAN23.12.2005 05:34

:evil: Mai bine NU!!!!!! :twisted:

meysa23.12.2005 06:05

pai ..cand eram ami mik...am mers intr-o padure cu cineva si o baba a zis "copii aveti grija"..apoi ne a alergat o satra de caini .....minunat nu?...

«12»