FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor colegial :P

«12»
r3fl3x26.05.2010 16:36
nu e corect o bere pt fiecare vot, hai ca imi fac ip mobil te votez de 200 de ori si uite asa beau gratis o luna cand vii din grecia

 

+1 vot de la subsemnatul

 

Ce bine ca am click-net, nu ?:))

Le reseau pansant26.05.2010 16:43
Ce bine ca am click-net, nu ?:))

pentru minori alcoolul e interzis si in plus de asta e caz penal! d

RobYnho26.05.2010 17:09
Deci sa trimiti o lada de bere si la Brasov :D

 

S'o savuram. :D

red&blue_boy26.05.2010 18:50

Votat!Bafta!

NicoSoulSteaua26.05.2010 20:35

Multumesc pt voturi ...stiam eu ca impreuna suntem mai puternici fular-campionii

Daniel-Ionut26.05.2010 20:40

Nu va puneti cu noi!!! tudududumtutum :clap:

weedandweird05.06.2010 15:49

Te-ai ales cu un vot si de la mine..sa vina premiul pentru tine si berea la baieti :beer2:

«12»