26.05.2010 16:36
nu e corect o bere pt fiecare vot, hai ca imi fac ip mobil te votez de 200 de ori si uite asa beau gratis o luna cand vii din grecia
+1 vot de la subsemnatul
Ce bine ca am click-net, nu ?![]()
nu e corect o bere pt fiecare vot, hai ca imi fac ip mobil te votez de 200 de ori si uite asa beau gratis o luna cand vii din grecia
+1 vot de la subsemnatul
Ce bine ca am click-net, nu ?![]()
Ce bine ca am click-net, nu ?![]()
pentru minori alcoolul e interzis si in plus de asta e caz penal! d
Deci sa trimiti o lada de bere si la Brasov![]()
S'o savuram. ![]()
Votat!Bafta!
Multumesc pt voturi ...stiam eu ca impreuna suntem mai puternici ![]()
Nu va puneti cu noi!!! tudududumtutum ![]()
Te-ai ales cu un vot si de la mine..sa vina premiul pentru tine si berea la baieti ![]()