Ca sa dovedesc lumii intregi ca sunt stelista oriunde ma duc,va prezint mai jos o poza cu steagul Stelei dus pana la Crucea Caraiman.
Votati : http://www.libertatea.ro/vara/index.php/in...rucea-caraiman/
FORZA Steaua !!!! ![]()
Ca sa dovedesc lumii intregi ca sunt stelista oriunde ma duc,va prezint mai jos o poza cu steagul Stelei dus pana la Crucea Caraiman.
Votati : http://www.libertatea.ro/vara/index.php/in...rucea-caraiman/
FORZA Steaua !!!! ![]()
ai votul meu si sper sa castigi. bafta ![]()
Pentru tine, oricand. Bafta, sper sa castigi
Votat
Bafta!
bafta !
sa bem,sa bem,sa bem !
Am bagat si eu. Se scade din berile pe care le am datorie la tine sau aia e altceva? ![]()
@Lari
Dar la mine nu aveai nici o datorie? O sticla de Jack, parca ![]()
Nu vad butoanele de moderare (inca). ![]()
Pai daca nu vrei sa-ti dau parola ![]()
Pai daca nu vreau sa-ti dau sticla. ![]()
Zgarcitule
Bun e Jacku' ala, frate! ![]()
multumesc tuturor ![]()
sa mai votati si maine
Votat! Cu un mesaj anti-Gigi ai fi dat lovitura ![]()
Votat.
Bea si gura mea ceva ?
dau o bere cand ma-ntorc din Grecia,daca castig,tuturor care m-au votat ![]()
dau o bere cand ma-ntorc din Grecia,daca castig,tuturor care m-au votat![]()
adica tu ai ajuns in Grecia pe voturile noastre ?
pai stai nene ca nu ma mai joc....bere sa-i dai lui Lari...io`vreau Metaxa de 7 stele !
Votat
io`vreau Metaxa de 7 stele !
De la Athos si Cava D'Oro, ai ajuns la Metaxa .. si de 7 stele. ![]()
De la Athos si Cava D'Oro, ai ajuns la Metaxa .. si de 7 stele.![]()
Buah,daca tine bine..daca nu,macar am incercat ![]()
Votat!
Ce castigi? ![]()
Buah,daca tine bine..daca nu,macar am incercat![]()
Da-da. Sa ai de unde sa scazi. ![]()
dau o bere cand ma-ntorc din Grecia,daca castig,tuturor care m-au votat![]()
nu e corect o bere pt fiecare vot, hai ca imi fac ip mobil te votez de 200 de ori si uite asa beau gratis o luna cand vii din grecia
+1 vot de la subsemnatul
@Nico.
Deci sa trimiti o lada de bere si la Brasov ![]()