FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor colegial :P

«12»
NicoSoulSteaua25.05.2010 17:30

Ca sa dovedesc lumii intregi ca sunt stelista oriunde ma duc,va prezint mai jos o poza cu steagul Stelei dus pana la Crucea Caraiman.

Votati : http://www.libertatea.ro/vara/index.php/in...rucea-caraiman/

 

FORZA Steaua !!!! :steag_cruce_invers:

Robert Aeroth25.05.2010 17:35

ai votul meu si sper sa castigi. bafta :thumbsup:

MoWeed25.05.2010 17:37

Pentru tine, oricand. Bafta, sper sa castigi

MikStelista25.05.2010 17:41

Votat :P Bafta!

alina_mihaela25.05.2010 17:51

bafta !

Fane25.05.2010 17:58

sa bem,sa bem,sa bem !

Lari25.05.2010 18:51

Am bagat si eu. Se scade din berile pe care le am datorie la tine sau aia e altceva? :look:

MoWeed25.05.2010 18:54

@Lari

 

Dar la mine nu aveai nici o datorie? O sticla de Jack, parca :D

Lari25.05.2010 18:55

Nu vad butoanele de moderare (inca). :D

MoWeed25.05.2010 18:59

Pai daca nu vrei sa-ti dau parola :D

Lari25.05.2010 19:00

Pai daca nu vreau sa-ti dau sticla. :D

MoWeed25.05.2010 19:02

Zgarcitule

Lari25.05.2010 19:04

Bun e Jacku' ala, frate! :clap:

NicoSoulSteaua25.05.2010 19:06

multumesc tuturor :kisstogether:

sa mai votati si maine

f234567k25.05.2010 19:53

Votat! Cu un mesaj anti-Gigi ai fi dat lovitura :D

RobYnho26.05.2010 09:17

Votat.

Bea si gura mea ceva ?

NicoSoulSteaua26.05.2010 10:50

dau o bere cand ma-ntorc din Grecia,daca castig,tuturor care m-au votat :P

Fane26.05.2010 12:10
dau o bere cand ma-ntorc din Grecia,daca castig,tuturor care m-au votat :P

 

adica tu ai ajuns in Grecia pe voturile noastre ?

pai stai nene ca nu ma mai joc....bere sa-i dai lui Lari...io`vreau Metaxa de 7 stele !

Maye26.05.2010 12:22

Votat

RobYnho26.05.2010 12:30
io`vreau Metaxa de 7 stele !

 

De la Athos si Cava D'Oro, ai ajuns la Metaxa .. si de 7 stele. :blink:

Fane26.05.2010 12:32
De la Athos si Cava D'Oro, ai ajuns la Metaxa .. si de 7 stele. :blink:

Buah,daca tine bine..daca nu,macar am incercat :D

Daniel-Ionut26.05.2010 12:42

Votat!

Ce castigi? :)

RobYnho26.05.2010 13:20
Buah,daca tine bine..daca nu,macar am incercat :D

 

Da-da. Sa ai de unde sa scazi. :))

Le reseau pansant26.05.2010 14:40
dau o bere cand ma-ntorc din Grecia,daca castig,tuturor care m-au votat :P

nu e corect o bere pt fiecare vot, hai ca imi fac ip mobil te votez de 200 de ori si uite asa beau gratis o luna cand vii din grecia

 

+1 vot de la subsemnatul

MoWeed26.05.2010 16:02

@Nico.

 

Deci sa trimiti o lada de bere si la Brasov :D

«12»